enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Lüleburgaz Belediyesi Memur, Personel Alımı – Başvuru Sayfası ve Şartları

Lüleburgaz Belediyesi Memur, Personel Alımı – Başvuru Sayfası ve Şartları

Lüleburgaz Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere ihtiyaç duyulan kadrolarda çok sayıda farklı karolarda memur alımı yapılacağını duyurdu. Çalışma bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Lüleburgaz Belediyesi bünyesinde istihdam etmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla sekiz (8) memur alımı yapılacağına yer verilmiştir. Başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihi ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır. Ayrıca Lüleburgaz Belediyesi memur, personel ve işçi alımı ilanları sitemizin üzerinden güncel olarak yayınlanmaktadır.

Güncel Memur Alımı İlanları

Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Lüleburgaz Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin bölümlerinden mezun olma şartı ile erkek/kadın memur alımı yapılacağı duyuruldu.

Lüleburgaz Belediyesi Memur, Personel Alımı
Lüleburgaz Belediyesi Personel Alımı
Lüleburgaz Belediyesi Memur, Personel Alımı
Lüleburgaz Belediyesi Personel Alımı

Kadro Dağılımı

 • Sosyal Hizmetler uzmanı (1 Kişi)
 • Sosyal Çalışmacı (1 Kişi)
 • Tahsildar (2 Kişi)
 • Memur (1 Kişi)
 • Memur (3 Kişi)

Personel Alımı İlanları

Lüleburgaz Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere her yıl farklı kadrolarda en az ilkokul mezunu çok sayıda daimi personel alımı yapmaktadır. Geçtiğimiz günlerde İŞKUR kamu ilanları resmi sitesi üzerinden yayınladığı ilanlarda farklı meslek dallarında çok sayıda personel alımı gerçekleştirdi. Bizde sitemiz üzerinden yayınlanan güncel Lüleburgaz Belediyesi ilanlarını yayınlamaktayız. Lüleburgaz Belediyesi güncel personel alımı ve iş ilanlarını ilanlarını yazımızın en sonunda yer alan ücretsiz uygulamamızı indirerek takip edebilirsiniz.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılıyor?

 • Ziraat teknikeri
 • Tesis Sorumlusu
 • Özel Güvenlik Görevlisi
 • Harita ve Kadastro Teknikeri
 • Zabıta
 • İtfaiye Eri

2021 İşçi Alımı İlanları

Lüleburgaz Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere her yıl farklı kadrolarda en az ilkokul mezunu çok sayıda vasıflı, vasıfsız daimi işçi alımı yapmaktadır. Geçtiğimiz günlerde İŞKUR kamu ilanları resmi sitesi üzerinden yayınladığı ilanlarda farklı kadrolarda çok sayıda daimi ve geçici işçi alımı gerçekleştirdi. Bizde sitemiz üzerinden yayınlanan güncel Lüleburgaz Belediyesi ilanlarını yayınlamaktayız. Lüleburgaz Belediyesi güncel işçi ve iş ilanlarını ilanlarını yazımızın en sonunda yer alan ücretsiz uygulamamızı indirerek takip edebilirsiniz.

Hangi Kadrolarda İşçi Alımı Yapılıyor?

 • Temizlik Personeli
 • Şoför
 • Operatör
 • Bahçıvan
 • Kaldırım Ustası
 • Beden İşçisi
 • Çöp Toplama İşçisi
 • İlaçlama İşçisi
 • Hayvan Bakım İşçisi

Başvuru Adresi ve Tarihi

Lüleburgaz Belediyesi memur, personel alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvuru esnasında istenilen belgeler ile 03/05/202107/05/2021 tarihleri arasında (mesai saatleri arasında) elektronik ortamda insankaynaklari@luleburgaz.bel.tr adresine Şahsen ve İadeli taahhütlü posta yolu ile Lüleburgaz Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları Eğitim Müdürlüğü Özerler Mahallesi Hal Sokak No:1 Lüleburgaz /KIRKLARELİ adresine başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları

Lüleburgaz Belediyesi memur kadrolarına atanmak için başvuru yapacak adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir:

a) Türk vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c) Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

f) İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak,

g) Her aday eğitim durumuna göre ilan edilen yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır.

Başvuru İçin Özel Şartlar

a) İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

b) Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

c) 13.10.1983 Tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

DİĞER TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.