MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Marmara Üniversitesi 47 Sözleşmeli Personel Alımı: İş İlanı ve Detayları

Marmara Üniversitesi 47 Sözleşmeli Personel Alımı yayınlandı. Büro personeli, Güvenlik görevlisi, Mühendis ve Tekniker olarak alım yapılacaktır. İş başvuru formu ve detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi 47 Sözleşmeli Personel Alımı: İş İlanı ve Detayları

Marmara Üniversitesi, 47 sözleşmeli personel alımı yapacaktır. Marmara Üniversitesi, bünyesinde çalıştırılmak üzeri sözleşmeli “Büro personeli, Güvenlik görevlisi, Mühendis ve Tekniker” olarak personel alımı gerçekleştirecektir. İş başvuru formu ve şartları hakkında aşağıdan bilgi alabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi, 2022 İŞKUR ilanları yayınlandı. Marmara Üniversitesi 47 Büro personeli, Güvenlik görevlisi, Mühendis ve Tekniker olarak personel alımı yapacaktır. Son başvuru tarihi: 8 Aralık 2022‘dir.

 • TÜM MEMUR, PERSONEL, İŞÇİ ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
 • INSTAGRAMDAN TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
 • FACEBOOK TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
 • TWİTTER TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.

Marmara Üniversitesi 47 Sözleşmeli Personel Alımı

Marmara Üniversitemizde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın Ek 2 nci maddesinin (b) fıkrasına göre 2022 KPSS(B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlarda sözleşmeli personel alınacaktır.

Marmara Üniversitesi 47 Sözleşmeli Personel Alımı
Marmara Üniversitesi 47 Sözleşmeli Personel Alımı
Marmara Üniversitesi 47 Sözleşmeli Personel Alımı
Marmara Üniversitesi 47 Sözleşmeli Personel Alımı

Marmara Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları

 • Başvuracak adaylarda 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar
 • 2022 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. Lisans Mezunları için 2022 KPSS P3 ve Önlisans Mezunları için 2022 KPSS P93 Puanı esas alınacaktır.
 • Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Cumhurbaşkanı kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmüne uygun olması.
 • Herhangi bir Sosyal Güvenlik  Kurumundan emeklilik veya  yaşlılık  aylığı almıyor olmak.
 • Atanmaya hak kazanan adaylar hakkında 7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv
 • Araştırması Kanununun 3.maddesi uyarınca arşiv araştırması yapılacaktır. Söz konusu sonucun olumlu gelmesi halinde atamaları yapılacaktır.

Müracaat İçin İstenilen Belgeler Ve Başvuru Yeri:

İlgililerin, ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde https://persis.marmara.edu.tr/ internet adresinden başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Fotoğraflı CV (https://pdb.marmara.edu.tr/idari/sozlesmeli-personel-cv internet adresinden ulaşılabilir.)

Başvuruların Değerlendirilmesi Ve Yerleştirme Sonuçlarının Duyurulması:

 1. İlan edilen pozisyon sayısı kadar asil ve yedek kazanan adayların listesi, atanmaya hak kazanan adaylardan istenecek belgeler ve diğer hususlar https://pdb.marmara.edu.tr internet adresinde yayımlanacaktır. Kazanan adayların adreslerine tebligat yapılmayacaktır.
 2. İlan edilen boş pozisyon adedi kadar aday ataması yapılacaktır. Son adayların puanı eşit olması halinde mezuniyet tarihi önce olan, bunun da eşit olması halinde doğum tarihi büyük olan adaya öncelik tanınacaktır.
 3. Atanmaya hak kazanıp süresi içinde başvurmayanlar ile ataması yapılmayan veya iptal edilen adayların yerine yedek listedeki adayların puan sıralamasına göre atamaları yapılacaktır.
 4. Arşiv araştırması olumsuz neticelenen ve/veya başvuru ve işlemleri sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz edemeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu durumdaki adaylar hiçbir hak talep etmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre yasal işlem yapılacaktır.

Marmara Üniversitesi Başvuru Tarihleri:

Son başvuru tarihi: 8 Aralık 2022’dir.

Kaynak: https://www.memuralimivar.com

Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.