enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Munzur Üniversitesi Personel Alımı 2022 – Güncel İlan

Munzur Üniversitesi Personel Alımı 2022 – Güncel İlan

Munzur Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu farklı kadrolarda çok sayıda erkek/kadın sözleşmeli personel alımı yapılacağını duyurdu. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Munzur Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere üç (3) farklı kadroda toplamda otuz sözleşmeli personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Munzur Üniversitesi personel alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar, kadro dağılımı, başvuru formu, başvuru için gerekli belgeler ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Munzur Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere üç (3) farklı kadroda toplamda otuz sözleşmeli personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

  • Teknisyen (1 Kişi)
  • Koruma ve Güvenlik Görevlisi (9 Kişi)
  • Destek Personeli (20 Kişi)

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları Neler?

Munzur Üniversitesi personel alımı için başvuru yapacak adaylarda genel ve özel başvuru şartları aranmaktadır.

Genel Başvuru Şartları

  • Türk vatandaşı olmak.
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak zorunludur.
  • 7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.
  • Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi (40) saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek, vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak.
  • 2020-KPSS ön lisans mezunları için KPSS P93, ortaöğretim mezunları için ise KPSS P94 puanına sahip olmak.
  • Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde feshedilecektir.
  • 5917 sayılı Kanunun 47. maddesinin 5. fıkrası a/2 bendi uyarınca, 4-B madde kapsamında istihdam edilenler için “…hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” yönünde 657 sayılı Kanunun 4/B maddesine eklenen amir hüküm gereği, ilgili durumu karşılayanlar 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamayacaktır.
Munzur Üniversitesi Personel Alımı 2022
Munzur Üniversitesi Personel Alımı 2022
Munzur Üniversitesi Personel Alımı 2022
Munzur Üniversitesi Personel Alımı 2022
Munzur Üniversitesi Personel Alımı 2022

Başvuru Tarihi ve Adresi

Munzur Üniversitesi personel alımı için yukarıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların 31/12/2021 – 17/01/2022 tarihleri arasında Munzur üniversitesi resmi internet sayfası https://www.munzur.edu.tr den ilan tarihi itibariyle temin edecekleri başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte Munzur Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Aktuluk Yerleşkesi Merkez/TUNCELİ adresine şahsen yapacaktır. Süresi içerisinde yapılmayan ya da eksik belge ile yapılan başvurular ile faks, internet veya posta ile yapılacak başvurular işleme alınmayacaktır.

Adaylar başvuru süreciyle ilgili olarak 0 (428) 213 17 94, (1431,1438 )numaralı telefondan ve personel@munzur.edu.tr e-posta adresinden yardım alabilecektir.

Munzur Üniversitesi Personel Alımı 2022

DİĞER TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.