enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Nükleer Düzenleme Kurumu (NDK) İşçi Alımı 2021 – Güncel İlan

Nükleer Düzenleme Kurumu (NDK) İşçi Alımı 2021 – Güncel İlan

Nükleer Düzenleme Kurumu (NDK) kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu çok sayıda KPSS’siz işçi alımı yapılacağını duyurdu. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Nükleer Düzenleme Kurumu (NDK) kendi bünyesinde istihdam etmek üzere temizlik personeli kadrosunda on beş (15) daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. NDK işçi alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru için gerekli belgeler, başvuru adresi ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

NDK İşçi Alımı Başvuru Şartları

NDK işçi alımı için başvuru yapacak adaylarda genel ve özel başvuru şartları aranmaktadır.

Özel Başvuru Şartları

  • Radyasyondan Korunma ve Taşınabilir Radyasyon Ölçüm Cihazı Eğitim sertifika programına katılmış ve ilan tarihi itibariyle söz konusu programa ilişkin onaylı belge sahibi olmak,
  • İlan tarihi itibariyle onaylı hijyen eğitim belgesine sahip olmak,
  • En az lise ve dengi okul mezunu olmak.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Kimlik bilgileri, adli sicil durumu, sağlık durumu, askerlik durumu (erkek adaylar için) ve iletişim bilgileri için beyan formu. 1 adet beyan formu hazırlanması, daktilo veya bilgisayar ile doldurulması, bilgilerde kısaltma yapılmaması ve imzalanması gerekmektedir.
  • Mezuniyet gösterir öğrenim belgesinin onaylı sureti,
  • Posta yolu ile yapılan belge teslimi kabul edilmeyecektir.

Belge Teslim Tarihi

NDK işçi, personel alımı için yapılacak olan kura çekimi sonucunda belirlenen asil ve yedek adaylardan istenilen belgeleri 27/08/2021 – 30/09/2021 tarihleri arasında Nükleer Düzenleme Kurumu’na bizzat teslim edilecektir. Belirtilen süre içerisinde belgelerini teslim etmeyenler değerlendirilmeye alınmayacaktır.

NDK İşçi Alımı Başvuru Adresi

NDK işçi alımı için yukarıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların 12/08/2021 – 16/08/2021 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden İŞKUR’a giriş yaparak başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Kura Tarihi

NDK işçi alımı için İŞKUR tarafından gönderilen listede başvuru şartlarını taşıyan adaylar arasından 26/08/2021 tarihinde saat 11:00’da Nükleer Düzenleme Kurumu Başkanlık binası 11. katta noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. COVİD 19 salgını nedeniyle kura çekimine adaylar alınmayacaktır. Kura çekimi Nükleer Düzenleme Kurumu Destek Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından www.ndk.org.tr adresinden canlı olarak yayınlanacaktır.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.