MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

ODTÜ 156 Sözleşmeli Personel Alımı 2023 Lise, Ön Lisans ve Lisans

Orta Doğu Teknik Üniversitesi ODTÜ en az lise mezunu 156 personel alımı yapacak. 55, 60, 65 veya 70 KPSS Puanı ile detaylar haberde.

ODTÜ 156 Sözleşmeli Personel Alımı 2023 Lise, Ön Lisans ve Lisans

ODTÜ Orta Doğu Teknik Üniversitesi, 156 sözleşmeli personel alım ilanı yayımlandı. Az önce yayımlanan ilana göre Orta Doğu Teknik Üniversitesi, bünyesinde istihdam edilmek üzere; sözleşmeli “Basit Bakım Personeli, temizlik Görevlisi, Mutfak Personeli, Şoför, Teknisyen, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Mutfak Personeli, Tekniker, Büro Personeli” olarak personel alımı gerçekleştirecektir. En az ortaöğretim mezunu olarak başvuru yapabilecekler. İş başvuru formu ve şartları hakkında aşağıdan bilgi alabilirsiniz.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi, 2023 İŞKUR ilanları yayınlandı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi 156 Basit Bakım Personeli, temizlik Görevlisi, Mutfak Personeli, Şoför, Teknisyen, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Mutfak Personeli, Tekniker, Büro Personeli olarak personel alımı yapacaktır.

  • TÜM MEMUR, PERSONEL, İŞÇİ ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
  • INSTAGRAMDAN TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
  • FACEBOOK TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
  • TWİTTER TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.

ODTÜ 156 Sözleşmeli Personel Alımı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi birimlerinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre, Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların ek 2 nci maddesinin (b) fıkrası uyarınca, yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın, 2022 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle istihdam edilmek üzere toplam (156) sözleşmeli personel alınacaktır.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu: 21 Basit Bakım Personeli, 55 temizlik Görevlisi, 4 Mutfak Personeli, 5 Şoför, 10 Teknisyen, 35 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 

Ön Lisans Mezunu: 1 Mutfak Personeli, 5 Tekniker, 15 Büro Personeli,

Lisans Mezunu: 5 Büro Personeli

Başvuru Şartları Nedir?

Adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Özel olarak ise, KPSS ve Eğitim şartları aranacaktır.

Genel Başvuru Şartları:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak gereklidir.

KPSS Puan Şartı nedir?

Adayların 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme sınavından Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 55, 60, 65 veya 70 puan almış olmak gereklidir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İlgili ilan için başvurular başladı. Bu kapsamda 1 Mart 2023 tarihi ile başlamış olan başvurular en geç 20 gün içerisinde yapılması gereklidir.

Başvuru Tarihleri: 1 – 20 Mart 2023 

Başvuru Adresi: Orta Doğu Teknik Üniversitesi/Evrak ve Arşiv Müdürlüğü– Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:1 Çankaya/Ankara

İLANIN TAM METNİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.