enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Pozantı Belediyesi Personel Alımı 2021 – İş Başvuru Formu

Pozantı Belediyesi Personel Alımı 2021 – İş Başvuru Formu

Adana Pozantı Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda personel alımı için iş ilanları yayınlandı. İŞKUR üzerinden yayınlanan iş ilanlarında Pozantı Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere üç (3) farklı kadroda toplamda üç (3) daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Pozantı Belediyesi personel alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, iş başvuru formu, kadro dağılımı ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

İŞKUR üzerinden yayınlanan iş ilanlarında Pozantı Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere bir (1) su tesisatçısı, bir (1) marangoz, bir (1) şoför olmak üzere toplamda üç (3) daimi personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Diğer İlgili İlanlar

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları

28.04.2018 tarihi ve 30405 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan İl Özel İdareleri, Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerinin Gördürülmesine İlişki Usul ve Esasların 4. Maddesinde belirtilen şartları taşımak.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Özgeçmiş (CV)
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
İlan Detayında Neler Var?
  1. Pozantı Belediyesi İş Başvuru Formu

Pozantı Belediyesi İş Başvuru Formu

Pozantı Belediyesi personel alımı için yukarıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların 16/11/2021 tarihinde ilan metninde yer alan adrese başvurularını yapmalarını yapmaları gerekmektedir. İlan metni aşağıda yer almaktadır.

Pozantı Belediyesi Personel Alımı 2021
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.