MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Safranbolu Belediyesi 15 Personel Alımı Yapacak

Safranbolu Belediyesi, farklı pozisyonlarda görev yapacak toplam 15 personel alımı yapacak. Şoför, ve temizlik görevlisi gibi farklı alanlarda çalışacak personeller aranıyor.

Safranbolu Belediyesi 15 Personel Alımı Yapacak

Safranbolu Belediyesi, personel alımı yapacağına dair bir duyuru yayınladı. Belediye, farklı pozisyonlarda görev yapacak toplam 15 personel alımı yapacak. Başvuruların kabul edileceği pozisyonlar arasında şoför, temizlik görevlisi gibi farklı alanlarda çalışacak personeller yer alıyor. Başvuruların kabul edileceği tarihler ve gerekli belgeler konusunda bilgilendirme belediye web sitesi üzerinden yapılacak. Başvuruların değerlendirilmesi sonrasında uygun görülen adaylar, mülakat ve/veya sınavlara çağrılacak.

Safranbolu Belediye Başkanı, personel alımı konusunda yaptığı açıklamada, “Belediye olarak hizmet kalitemizi artırmak ve halkımıza daha iyi bir hizmet sunmak için personel alımı yapma kararı aldık. Başvuruların adil ve objektif bir şekilde değerlendirileceğinden emin olabilirsiniz.” ifadelerine yer verdi.

Safranbolu’da yaşayan ve belediyede çalışmak isteyen kişilerin bu fırsatı değerlendirmeleri ve başvuru sürecine katılmaları öneriliyor.

  • TÜM MEMUR, PERSONEL, İŞÇİ ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
  • INSTAGRAMDAN TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
  • FACEBOOK TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
  • TWİTTER TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.

Safranbolu Belediyesi İş Başvuru Şartları Nedir?

  • Türk vatandaşı olmak,
  • 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan. Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak,
  • Askerlikle ilişiği olmamak,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,
  • Hizmet verilecek kurum tarafından İhtiyaç duyulan birimlerde ve işlerde çalışmayı kabul etmek gerekiyor.

İş Başvuruları Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Neler?

Safranbolu Belediyesi işçi, personel alımı için başvuru yapacak adayların başvurularını belirtilen tarihler arasında yapmaları gerekmektedir. Başvuru tarihi öncesi veya sonrası yapılan başvurular kabul edilmeyebilir.

Ödemiş Belediyesi İş Başvuru Formu:

İş başvurusu İŞKUR resmi internet üzerinden giriş yapılarak aşağıdaki ilan metnine göre başvurunuzu yapabilirsiniz.

İLANIN TAM METNİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.