MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Şahinbey Belediyesi 50 Şoför Alımı Yapacak, İş Başvuruları Başladı

Şahinbey Belediyesi, araç filosunu güçlendirmek ve hizmet kalitesini artırmak için 50 şoför alımı yapacak. İŞKUR üzerinden yapılan iş başvuruları başladı. Detaylar için haberimizi okuyun.

Şahinbey Belediyesi 50 Şoför Alımı Yapacak, İş Başvuruları Başladı

Şahinbey Belediyesi, araç filosunu güçlendirmek ve hizmet kalitesini artırmak amacıyla 50 şoför alımı yapacak. İş başvuruları, İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek.

Gaziantep’in Şahinbey ilçesi, her geçen gün büyüyen belediye hizmetleriyle vatandaşlara en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Şahinbey Belediyesi araç filosunu güçlendirmek ve hizmet kalitesini artırmak için 50 yeni şoför alımı yapacak.

Adaylarda aranan şartlar arasında, en az ilkokul mezunu olmak, SRC belgesine sahip olmak, psikoteknik belgesi bulunmak, mesleki yeterlilik belgesi almış olmak, 25-45 yaş aralığında olmak, askerliğini tamamlamış olmak ve sürücü belgesinin B, C, D veya E sınıfı olması yer alıyor. Ayrıca adayların, Şahinbey ilçesi sınırları içerisinde ikamet etmeleri de gerekiyor.

Şahinbey Belediyesi 50 Şoför Alımı:

Şahinbey Belediyesi, iş başvurularını İŞKUR üzerinden alacak. İŞKUR’a kayıtlı olan adaylar, iş ilanına başvuru yaparak Şahinbey Belediyesi tarafından yapılacak olan mülakata çağrılacaklar.

İşe alınacak şoförler, belediye bünyesindeki araçların kullanımı ile ilgili işleri yürütecekler. Belediye bünyesinde yer alan araçların bakım ve onarım işleri, günlük kontrolleri, seyahatler sırasında güzergah belirleme gibi görevler de şoförlere ait olacak.

Şahinbey Belediyesi, ilçede yaşayan vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, araç filosunu güçlendirerek hizmet kalitesini artırmayı hedefliyor. Ayrıca, iş başvurularıyla birlikte istihdam da sağlayarak ilçedeki işsizlik sorununa da çözüm sunmayı amaçlıyor.

Son başvuru tarihinin 12 Mayıs olduğu Şahinbey Belediyesi şoför alımı hakkında detaylı bilgiye İŞKUR’un internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Başvuruların ardından uygun görülen adaylar, Şahinbey Belediyesi tarafından yapılacak olan mülakata çağrılacaklar.

Şahinbey Belediyesi 50 Şoför Alımı Yapacak, İş Başvuruları Başladı
Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.