Sakarya Üniversitesi İşçi Alımı – Güncel İlan

Sakarya Üniversitesi İşçi Alımı – Güncel İlan
16.11.2020
29
A+
A-

Sakarya Üniversitesi kendi birimlerinde görevlendirmek üzere farklı kadrolarda daimi işçi alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR Kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Sakarya Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere bir (1) inşaat işçisi, bir (1) ısıtma ve sıhhi tesisatçı, on (10) temizlik personeli olmak üzere toplamda on iki (12) daimi işçi alımı yapılacağına yer verilmiştir. Sakarya Üniversitesi işçi alımı ilanda belirtilen başvuru şartlarını taşıyan adayların, İŞKUR sistemi (www.iskur.gov.tr) üzerinden 16.11.2020 – 20.11.2020 tarihleri arasında başvuru yapmaları gerekmektedir. İşçi alımı sürecinde gerekli bilgilendirmeler Sakarya Üniversitesi resmi web sayfasında (http://www.sakarya.edu.tr/) kadro ilanları bölümünde yayımlanacaktır. Sakarya Üniversitesi işçi alımı başvuru şartları, kura tarihi ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Sakarya Üniversitesi İşçi Alımı

Sıhhi Tesisatçı Başvuru Şartları

Mesai saatleri içerisinde klima tamir, otomasyon işlemleri, klima bakımı, tamiratı, soğutma işlemleri ve sıhhi tesisat bakım işleri yapılacaktır. Meslek liselerinin Isıtma – Havalandırma, Isıtma ve Doğalgaz İç Tesisat, Isıtma ve Sıhhi Tesisat, İklimlendirme Sistemleri, İklimlendirme ve Soğutma, Merkezi İklimlendirme Sistemleri, Merkezi İklimlendirme ve Havalandırma Sistemleri, Sıhhi Tesisat, Sıhhi Tesisat Isıtma, Sıhhi Tesisat ve Kalorifer, Sıhhi Tesisat (Isıtma – Doğalgaz İç Tesisatçılığı), Sıhhi Tesisat Kalorifercilik-Isıtma, Soğutma Sistemleri, Soğutma ve Havalandırma, Soğutma ve İklimlendirme, Tesisat Teknolojisi, Tesisat Teknolojisi (Isıtma ve Tesisat), Tesisat Teknolojisi (Isıtma ve Doğalgaz) Tesisat Teknolojisi (Isıtma Sıhhi Tesisat), Tesisat Teknolojisi (Isıtma ve Sıhhi Tesisat), Tesisat Teknolojisi (Isıtma Doğalgaz İç Tesisatçılığı), Tesisat Teknolojisi (Isıtma-Doğalgaz Şebeke Tesisatçılığı), Tesisat Teknolojisi (Isıtma-Doğalgaz Yakıcı Cihazları Bakım ve Onarımı), Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme bölümlerinden mezun olma şartı aranmaktadır. Bu konularda deneyimli personel tercih edilecektir.

İnşaat İşçisi Başvuru Şartları

Mesai saatleri içerisinde fayans işleri, kırım işleri, boya ve bordür işlemleri, harç yapılması, kalıpçılık, betonculuk, duvarcılık, sıvacılık vb. inşaat işlemleri yapılacaktır. Meslek liselerinden mezun ve deneyimli personel tercih edilecektir.

Temizlik Personeli Başvuru Şartları

Çalışma saatleri içinde amirlerinin belirlediği program dahilinde büro, sınıf, salon, koridorlar, duvarlar, tavanlar, kapılar, halılar, yolluklar ve tüm zeminler ile bir arada bulunan bilumum mefruşat, sandalyeler, masalar, panolar, lambalar, kütüphaneler, dolaplar, etajerler, tuvalet, lavabo ile binaların mıntıka çevre temizliği yapılacaktır. Temizlik işlerinde deneyimli personel tercih edilecektir. Hijyen belgesi olmayanların başvurusu kabul edilmeyecektir.

Kura İşlemleri

1-Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş ilanı sayısının 4 (Dört) katı kadar asıl ve aynı sayıda yedek aday için noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kura İşlemleri noter huzurunda 26.11.2020 tarihinde saat 10.00 da Sakarya Üniversitesi Rektörlük Binasında bulunan İletişim Koordinatörlüğü sunum salonunda yapılacaktır. Yapılan kura çekimi https://www.youtube.com/user/HaberSau adresinden canlı olarak yayınlanacaktır. COVİD-19 tedbirleri kapsamında adaylar kura çekilişine kabul edilmeyecektir.

2-Kura sonucu belirlenen adaylar, Sakarya Üniversitesi resmi web sayfasında (http://www.sakarya.edu.tr/) kadro ilanları bölümünde kurayı takip eden üç iş günü içerisinde yayımlanacaktır. Ayrıca yazılı vb. tebligatta bulunulmayacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.