enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Sandıklı Belediyesi Personel Alımı 2022 – Başvuru Sayfası ve Şartları

Sandıklı Belediyesi Personel Alımı 2022 – Başvuru Sayfası ve Şartları

Afyon Sandıklı Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu farklı kadrolarda çok sayıda personel alımı yapılacağını duyurdu. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Sandıklı Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere on bir farklı kadroda toplamda on dört (14) daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. Sandıklı Belediyesi işçi, personel alımı başvuru şartları, başvuru adresi, kadro dağılımı ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Diğer İlgili İlanlar

Hangi Kadrolarda İşçi Alımı Yapılacak?

Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Sandıklı Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere bir (1) aşçı, (1) bilgisayar bakım ve onarımcısı (engelli), üç (3) büro işçisi, bir (1) çaycı, bir (1) elektrikçi, bir (1) diğer elektrik montörleri, bir (1) garson, bir (1) marangoz, iki (2) resepsiyon görevlisi, bir (1) tesisat teknolojisi ve iklimlendirme teknisyeni, bir (1) vücut geliştirme fitness antrenörü olmak üzere toplamda on dört (14) daimi işçi ve personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Sandıklı Belediyesi Personel Alımı 2021
Sandıklı Belediyesi Personel Alımı 2021
Sandıklı Belediyesi Personel Alımı 2021

Adaylarda Aranan Genel ve Özel Başvuru Şartları Neler?

Sandıklı Belediyesi personel alımı için başvuru yapacak adaylarda genel ve özel şartlar aranmaktadır.

Genel Başvuru Şartları

 • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak
 • Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak.
 •  Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.
 • Deneme süresi iki ay olup, bu süre içerisinde başarısız olanların iş akitleri feshedilecektir.
 • Göreve başlayacak personelin görevini devamlı yapmasına engel (ruhsal ve fiziksel) sorununun olmadığını belgelemeleri gerekmektedir. Başvuran adaylar bunu kabul etmiş sayılacaktır. (atanmaya hak kazanan adaylardan istenecektir.)
 • Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğinin 9. maddesinde “Talebin ilanından itibaren, adaylara (…)(1) (5)beş günlük başvuru süresi tanınır. Kamu kurum ve kuruluşlarının işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. (Ek cümle: 3/4/2015-2015/7525 K.; Değişik üçüncü cümle: 24/4/2017-2017/10092 K.)
 • Başvuran adaylar da talebin ilanından itibaren son 6 ay içerisinde Sandıklı İlçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olma şartını taşımak. Adaylardan ayrıntılı ikametgah adresi talebinde bulunulacaktır. (Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresler dikkate alınacaktır.)
 • Askerlik ile ilişiği olmamak (Fiilen Yapmış, Muaf ve ya Tecilli Olmak)
 • Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, cinsel saldırı veya çocuğun cinsel istismarı suçlarından mahkûm olmamak şartıyla; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezası alan ya da ceza süresine bakılmaksızın zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
 • Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan, sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecek, göreve başlamış olsalar bile görevlerine son verilecektir.
 • Başvuran adaylar Sandıklı Belediyesi’nde diğer çalışma koşullarını peşinen kabul etmiş sayılırlar.

DİĞER BAŞVURU ŞARTLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Sandıklı Belediyesi Personel Alımı Başvuru Sayfası ve Tarihi

Sandıklı Belediyesi personel alımı için yukarıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adaylar 19/04/2021 – 23/04/2021 tarihleri arasında esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.