MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024, İşçi alımı, Zabıta alımı, Bekçi alımı, İş İlanları ve İş başvurusu hakkında detaylı bilgiler.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi2024 Şubat ayı personel alımı ve iş ilanları hakkında detaylı bir rehber hazırladık. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan işçi alımı, personel alımı, memur alımı, zabıta alımı, bekçi alımı, itfaiye eri alımı, güvenlik görevlisi alımı gibi tüm mesleklerde güncel iş başvurusu detaylarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, iş ilanları duyurusunu yılın farklı zamanlarında yapmaktadır. Her iş başvurusunun bir başlangıç ve bitiş süreleri mevcuttur. Bu süreler içerisinde iş başvurusu yapılmadığı taktirde artık o iş ilanına başvurma şansınız kalmamaktadır.

Eğer Şanlıurfa‘da yaşıyorsanız ve işe ihtiyacınız var ise, mutlaka güncel Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi iş ilanları, personel alımlarını takip etmenizi öneririz.

Çünkü bunun birden fazla nedeni vardır, birincisi her iş ilanının başlangıç ve bitiş süreleri vardır. İkinci önemli olan ise, size uygun olan iş pozisyonlarını incelemelisiniz. Memuralimivar.com sitemizde yayınladığımız tüm ilanları detayları ile birlikte vermekteyiz. Sık kullanılanlara eklemeyi de unutmayınız.

Şanlıurfa Güncel İş İlanları Süreli 2024 Şubat

Sitemizde yayınladığımız güncel Şanlıurfa ile ilgili tüm iş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

 1. Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi (EYBEL) 30 İşçi Alımı İş İlanı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı 2024 Şubat

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi2024 yılı içerisinde birden fazla işçi alımı, personel alımı iş ilanları yayınlamaktadır. Eğer ki, bir kurumda işçi olarak çalışmak istiyorsanız mutlaka iş ilanlarını takip etmeniz gerekmektedir. Yukarda belirttiğimiz üzeri açılan işçi alımı, iş ilanları belirli süre içerisinde iş başvuru formu doldurup değerlendirmeye alınmalısınız.

İşçi statüsünde çalıştırılmak üzeri belediyeler bünyesinde kurulan şirketler aracılığı ile işçi alımı yapılmaktadır. Mesleğinize göre Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinde işe başlamanız durumunda en düşük maaş olarak 4.253 TL olarak maaş alabilirsiniz. Farklı pozisyonlarda ve işçi ekstra kazanımları doğrultusunda bu tutar 6.000 TL kadar çıkmaktadır.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, iş başvurunuz tamamlanıp, onaylanmış ise aşağıdaki sosyal haklara sahip olabilirsiniz.

 • İşe İade Hakkı,
 • Kıdem Tazminatı Hakkı,
 • İhbar Tazminatı Hakkı,
 • Fazla Çalışma Ücreti Hakkı,
 • Yıllık İzin Hakkı,
 • Tediye/İkramiye,
 • Hafta Tatili Ücreti Hakkı,
 • AGİ Hakkı,
 • Ayrımcılık Tazminatı Hakkı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2024 Şubat

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, memur alımı, işçi alımı veya personel alımı için iş ilanlarına bakıyorsanız mutlaka farklı kaynaklardan ve güncel bilgi paylaşan sitelere bakmanızı öneririz. Eski iş ilanlarına bakmak zaman kaybından başka bir şey değildir. Bu yüzden öncelikle İŞKUR iş ilanları sayfasına bakmanızda büyük önem vardır.

İŞKUR iş ilanları, sayfasında sizi “Kamu Memur Alım İlanları ve Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanları” diye iki sayfa karşılayacaktır. Ayrıyeten Resmi gazeteden de iş başvurularını takip edebilirsiniz.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Açık İş Pozisyonları 2024

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde çalışılabilecek iş pozisyonları aşağıda listelenmiştir.

 • Memur,
 • İşçi,
 • Yardımcı,
 • Çaycı,
 • Arşivci,
 • Park ve bahçe işçisi,
 • Güvenlik,
 • Şoför,
 • Temizlikçi,
 • Zabıta gibidir.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, çalışma pozisyonları genel hatları ile bu şekildedir.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2024

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, personel alımı iş ilanları çok sayıda vardır. Önemli olan bunun takibini ve analizini iyi yapabilmektir. Yayınlanan iş başvuruları kısa süreliğine açılıp ve bitmektedir. Kendi alanınıza göre 2024 yılı içerisinden birden fazla iş ilanı yayınlanmış olabilir.

Fakat yayınlanan iş ilanları pozisyonunuz gereği doğru iş başvurusu yapmış olsanız bile onaylanmayabilir. Bunları önlemek için, aranan vasıflar incelenmelidir. Her yeni personel alımı yapıldığında ilan detayları ile birlikte verilmektedir.

En önemli kriterlerden bir tanesi de KPSS puanıdır. Kamu personel alımı yaparken ilk KPSS puan şartını öne çıkarmaktadır. En az 55 KPSS puanı ile personel alımları yapılmış olsa da daha yüksek puan almanızda büyük fayda vardır. Örneğin zabıta alımıİtfaiye eri gibi alımlarda KPSS puanınızın yüksek olması size ekstra şans verecektir.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Alımı 2024

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 2024 yılı itibari ile birçok kez zabıta alımı iş ilanları yayınlamaktadır. Zabıta memuru olmak için, sınav ve mülakat aşamasının dışında zabıta olmak için aşağıdaki şartlara da ihtiyaç vardır.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Alımı
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Alımı 2024
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • Kamu haklarından mahrum olmamak,
 • Herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmak,
 • Yüz kızartıcı bir ceza almamış olmak,
 • En az lise mezunu olmak,
 • Kadınlardan 167 erkeklerde 175 boya sahip olmak,
 • Erkekler için askerlikle ilişkisi bulunmamak,
 • 25 yaşından küçük olmak,
 • Boy ile kilo arasında 10 kilodan fazla fark bulunmaması şeklinde sıralanabilmektedir.

Bu koşullar zabıta olmanın genel şartları olarak belirtilmiş olsa da, KPSS sınav puanı için gerekli şartlar belediyelere göre farklılık gösterebilmektedir.

Zabıta görev aldığı bölgede kamu düzeni sağlamak, huzuru sağlamak ve özellikle sağlığı muhafaza etmek gibi sorumlulukları vardır. Birçok zabıta memurlar gezerek denetleme yapar ve bazıları ise aşağıdaki listedeki görevlere getirilir.

 • Semt pazarlarını denetleme,
 • Belediyeden izinsiz satıcıları belirleyerek işlem yapma,
 • İzin almadan afiş ve ilan asanları belirleyerek işlem yapma,
 • Sağlığı tehdit eden işlemleri durdurma,

Peki, zabıta maaşları ne kadar? 2024 yılı için zabıta maaşları başlığına göz atabilirsiniz.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Bekçi Alımı 2024

Şanlıurfa Bekçi Alımı 2024 yılı içerisinde yaklaşık olarak şimdiye kadar 600 bekçi alımı yapılmıştır. Bu sayı 2024 sonuna kadar 2 katına çıkacağı ön görülmektedir.

Bekçiler gece vakitlerinde bir bölgenin güvenliğini yerine getirmekle sorumlu şahıslardır. Özel durumlar bulunmadıkça akşam 10 – sabah 6 arası görev yapmaktadır. Silah taşımakta olup, gerekli olursa kullanma gibi yetkilere sahiptir.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Bekçi Alımı
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Bekçi Alımı 2024

Şanlıurfa bekçi alımı, iş başvurusu ve iş ilanları için yukarıda bahsettiğimiz siteleri mutlaka aktif olarak takip etmeniz gerekmektedir. Kısa süreli açılan bekçi iş başvurmak için gerekli şartları taşıdığınızdan emin olmalısınız. Aksi halde başvurunuz yapılmış olsa da gerekli şartları taşımadığınızdan “bekçi alımı başvurunuz iptal edildi.” diye bir mesaj alabilirsiniz.

Bekçi görevleri aşağıdaki gibidir.

 • Uyuşturucu satıcılarını belirleyerek yakalama,
 • Yasa dış kumar, bahis oynayan – oynatan yerleri belirleyerek yakalama,
 • Cadde, sokak, peron, park ve bahçe güvenliğini sağlama

Peki, bekçi maaşları ne kadar? 2024 yılı için bekçi maaşları başlığına göz atabilirsiniz.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır? 2024

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu, yapabilmeniz için öncelikle yayınlanan ilanın güncel tarihini kontrol etmeniz gerekmektedir. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi farklı zamanlarda ve farklı iş pozisyonlarında personel alımı yapmaktadır.

İş başvurusu yapacağınız ilan güncel ise, ilanda bulunan başvuru yeri, başvuru adresi ve şekli yazmaktadır. Neredeyse tüm iş ilanlarında aşağıdaki gibi tüm ayrıntıları bulabilirsiniz.

 • Hangi pozisyona alım yapılacağı,
 • Müracaat tarihleri,
 • Müracaat için aranan nitelikler,
 • Kaç kişi alınacağı,
 • Başvurunun nereye, nasıl yapılacağı ve hangi evrakların gerektiği gibi konular yer almaktadır.

Bunlara dikkat ederek doğru zamanda ve doğru iş ilanına başvuru yapabilirsiniz.

Şanlıurfa İş İlanları 2024

Şanlıurfa’da yaşıyor ve kamu kurumları dışında iş ilanlarına bakıyorsanız. Kariyer.net, SecretCV.com ve Yenibiris.com gibi özel sektör iş ilanlarına da göz atabilirsiniz.

 1. Bayi Satış Temsilcisi
 2. Pazarlama Uzmanı
 3. Bakım Yönetimi Yöneticisi
 4. Saha Satış Uzmanı 
 5. Kasiyer
 6. Saha Satış Temsilcisi
 7. Mağaza Müdürü
 8. Bireysel Müşteri Temsilcisi
 9. Elektrik-Elektronik Mühendisi
 10. İş Güvenliği Uzmanı
 11. Satış Danışmanı
 12. Aşçı
 13. Şanlıurfa Suski Personel Alımı
 14. Şanlıurfa GAP Havalimanı İş İlanları
 15. Dicle Epsaş Personel Alımı

Genelde verilen iş ilanları yukarıdaki listedeki gibi olsa da Beden işçisi, Temizlik görevlisi, Güvenlik görevlisi, Hastane personeli gibi ilanlara da ulaşabilirsiniz.

Eğer Şanlıurfa ilçe belediyeleri için iş ilanlarına bakmak istiyorsanız. Ek olarak belediyelerin resmi internet sitelerinin duyuru bölümlerine de göz atmanız gerekmektedir.

Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

 1. Halil güneş dedi ki:

  Benim gerçekten işe ihtiyacım var evde yatalak bir hastam var ve ona bakmak zorundayım.
  Belediye işçi alımı yaptığı zaman girecek olanlar hazır zaten torpil geçiyorlar ya da bir şekilde para verip giriyorlar benim ne para verecek gücüm var ne de beni işe koyacak dayım var ki biliyorum ki bu mesaj yerine ulaşıp geri dönüşte yapılmayacak

 2. Cengiz ÇİFTÇİ dedi ki:

  Şanlıurfa belediyesinde işe girmek için torpiliniz olmalı aksi halde bin tanede iş ilanları açılmış olsa da önceden herkesin yeri yapılmıştır. Şanlıurfa’da o kadar işsiz genç varken her gelen başkan kendi akrabalarını doldurmaktadır. 2 yıldır Şanlıurfa büyükşehir belediyesine bağlı belsana otobüs şoförlüğü için başvuru yapıyorum. Ne arayan ne soran var.

 3. Adil KAPLAN dedi ki:

  Deneyimli şoförüm E sınıf ehliyet src 1 ve src 3 de mevcut iş arıyorum

 4. Fatma Çelik dedi ki:

  Şanlıurfa büyükşehir belediyesi başkanı Zeynel Abidin BEYAZGÜL sizden ricam lütfen personel alımı, işçi alımı gibi durumlarda torpille değil. Gerçek hak hukuk ile insanları işe alınız. Kaç defa açılan iş ilanlarına iş başvurusu yaptım ama hiç birisinde geri dönüş olmadı.