Sarıyer Belediyesi İşçi Alımı – SARBEL Personel Alımı

Sarıyer Belediyesi İşçi Alımı – SARBEL Personel Alımı
01.04.2020
271
A+
A-

Sarıyer Belediyesi iştirak şirleti SARBEL keni bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu çok sayıda farklı karolarda daimi personel, işçi alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR kamu ilanları sayfası üzerinden yayınlanan ilanda SARBEL bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu kamyon. otobüs, midibüs, kamyonet, arazi aracı, ve binek araç şoförü kadrolarında toplamda otuz beş (35) daimi işçi ve personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. Sarıyer Belediyesi SARBEL işçi ve personel alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adaylar 17/12/2020 – 18/12/2020  tarihleri arasında iskur@sariyer.bel.tr  adresine başvuru formu göndererek başvurularını yapmaları gerekmektedir. Sarıyer Belediyesi işçi alımı başvuru şartları, başvuru için gerekli belgeler ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Sarıyer Belediyesi İşçi Alımı

Şoför Başvuru Şartları

Sarıyer Belediyesi resmi sitesi yayımlanan başvuru formu doldurularak iskur@sariyer.bel.tr elektronik posta adresine gönderilmesi

Ortaöğretim ve Üstü

25 – 35 Yaş Aralığı ‐ Erkek Adaylar

E Ehliyet (Ağır Vasıta) Src 2‐4 ve Psikoteknik Belgesi

Kamu haklarından mahrum olmamak

28/04/2018 tarihli resmi gazetede yayımlanan, İl Özel idareleri, Belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idari birliklerinin personel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerinin gördürülmesine ilişkin usul ve esasların 4. Maddesindeki şartları taşıyor olmak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.