enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Sinop İl Özel İdaresi Personel Alımı 2021 – Başvuru Sayfası ve Şartları

Sinop İl Özel İdaresi Personel Alımı 2021 – Başvuru Sayfası ve Şartları

Sinop İl Özel İdaresi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu farklı kadrolarda çok sayıda daimi personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR kurum dışı kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Sinop İl Özel İdaresi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere dokuz farklı kadroda toplamda on beş (15) daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. Sinop İl Özel İdaresi personel alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar, başvuru için gerekli belgeler, başvuru adresi, kadro dağılımı ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Sinop İl Özel İdaresi Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapacak?

İŞKUR kurum dışı kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Sinop İl Özel İdaresi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere üç (3) operatör, bir (1) elektrik-elektronik teknolojileri ustası, iki (2) motor ustası, bir (1) oto elektrik ustası, iki (2) ağır şase ustası, iki (2) şasehane ustası, iki (2) seyyar tamir ustası, bir (1) asfalt araç ve tesisleri ustası, bir (1) mobilya ustası olmak üzere toplamda on beş (15) daimi personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Diğer İlgili İlanlar

Başvuru Tarihi

Sinop İl Özel İdaresi personel alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların 12/06/2021 – 16/08/2021 tarihleri arasında ilan metnin yer alan adrese pandemi nedeniyle kalabalığı önlemek ve sosyal mesafe şartlarını sağlamak adına başvuru için gerekli belgeleri kapalı bir zarfa koyup; zarfın üstüne adını, soyadını, iletişim numarasını, TC. kimlik numarasını, ilanda belirtilen başvuru koduyla birlikte hangi açık pozisyonu için başvuru yaptığını açıkça yazıp ve zarfı imzalayarak yetkili bölüme teslim ederek başvurularını yapmaları gerekmektedir. Bu nedenle zarfa sonradan ekleme yapılamayacağı için adayların evraklarını eksiksiz şekilde zarfa koymaları hak kaybı yaşamamaları adına büyük önem arz etmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Sinop İl Özel İdaresi Personel Alımı 2021
Sinop İl Özel İdaresi Personel Alımı 2021
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.