MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Şırnak Üniversitesi 5 Sözleşmeli Personel Alımı İş İlanı 2022

Şırnak Üniversitesi 5 Sözleşmeli Personel Alımı İş İlanı 2022, büro personeli olarak alım yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.

Şırnak Üniversitesi 5 Sözleşmeli Personel Alımı İş İlanı 2022

Şırnak Üniversitesi, 5 sözleşmeli personel alımı yapacaktır. Şırnak Üniversitesi, bünyesinde çalıştırılmak üzeri “Büro personeli” olarak personel alımı gerçekleştirecektir. İş başvuru formu ve şartları hakkında aşağıdan bilgi alabilirsiniz.

Şırnak Üniversitesi, 2022 İŞKUR ilanları yayınlandı. Şırnak Üniversitesi 5 büro personeli olarak personel alımı yapacaktır. Son başvuru tarihi: 28 Kasım 2022‘dir.

 • TÜM MEMUR, PERSONEL, İŞÇİ ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
 • INSTAGRAMDAN TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
 • FACEBOOK TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
 • TWİTTER TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.

Şırnak Üniversitesi 5 Sözleşmeli Personel Alımı İş İlanı

Şırnak Üniversitesinin Şırnak İl Merkez birimlerinde istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’nci maddenin (b) fıkrasına göre 2022 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara toplam 5 (Beş) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

Genel Ve Özel Şartlar:

 1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,
 2. 7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak,
 3. 2022 KPSS lisans mezunları için KPSS P3 puanına sahip olmak.

Başvuru Ve Değerlendirme Takvimi, Başvuru Adresi Ve İletişim Bilgileri

Başvuru Başlangıç Tarihi14.11.2022
Son Başvuru Tarihi28.11.2022
Sonuç Açıklama Tarihi09.12.2022
Sonuçların İlan edileceği Adreswww.sirnak.edu.tr
Üniversite zorunlu hallerde başvuru ve değerlendirme takviminde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Üniversite web sayfasında yapılan tüm duyurular tebligat yerine geçer.
Başvuru ve Değerlendirme Takvimi
 1. Başvuru Adresi ve İletişim Bilgileri
 2. Adayların başvuru formu ve ilanda başvuracakları pozisyon için istenilen belgeleri eksiksiz şekilde müracaat süresi içerisinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri veya posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan, eksik belgeli başvurulardan veya postada meydana gelen gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir.
 3. Posta yoluyla başvuru yapacak olan adaylar “ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİ MEHMET EMİN ACAR YERLEŞKESİ REKTÖRLÜK BİNASI PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI MERKEZ/ŞIRNAK” adresine evraklarını gönderecektir.
 4. Adaylar başvuru süreciyle ilgili olarak 0 (486) 216 40 08- 0 (486) 216 82 41 Dahili (1078) telefon numaraları ve personel@sirnak.edu.tr adresinden yardım alabilecektir.

İlan Edilen Pozisyonlara Ait Bilgiler:

Şırnak Üniversitesi 5 Sözleşmeli Personel Alımı İş İlanı
Şırnak Üniversitesi 5 Sözleşmeli Personel Alımı İş İlanı

NOT: Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca sözleşmeli personelin başka bir Kuruma naklen tayini mümkün değildir.

Başvuruda İstenilen Belgeler:

 1. Sözleşmeli Personel Pozisyonlarına Müracaat Edecek Adaylardan İstenilen Belgeler;
 2. Eksiksiz doldurulmuş Başvuru Formu,
 3. Özgeçmiş,
 4. 2022 KPSS Sonuç Belgesi,
 5. 1 (bir) adet Fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacaktır)
 6. Adli Sicil Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir,
 7. Askerlik Durum Belgesi (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)
 8. Nüfus Cüzdan Sureti. (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)
 9. Diploma veya Mezun Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

-SGK Hizmet Dökümü (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

 • DİĞER AÇIKLAMALAR VE ÖNEMLİ HUSUSLAR
 • Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde feshedilecektir.
 • “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın Yeniden İşe Alınma başlıklı Ek 1 inci maddesinin (b) fıkrasına eklenen; “Sözleşmeli personelin, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmesinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içinde sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kamu kurum ve kuruluşlarının sözleşmeli personel pozisyonlarında yeniden istihdam edilemez.” hükmüne aykırı durumu tespit edilenler atanmaya hak kazansalar dahi atamaları yapılmayacaktır. (Sözleşme imzalama aşamasında ilgili belgenin ibrazı istenecektir.)
 • Adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamaları gerekmektedir.
 • İdare ihtiyaca bağlı olarak eğitim öğretimin verildiği ilçelere kurum içi görevlendirme yapma hakkına sahiptir.
 • Adaylar aynı ilan dönemi içerisinde özel şartlarını taşıdığı sadece bir ilana başvurabilecektir. Birden fazla ilana başvurusu bulunduğu tespit edilen adayların başvuruları iptal edilecektir.
 • Yurtdışından alınmış diplomaların Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca denkliğinin onaylandığını gösterir belge başvuru formuna eklenecektir.

Yerleştirme İşlemleri:

 • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4’üncü maddesinin (B) fıkrası ve 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı eki Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar çerçevesinde, yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın, genel şartlar ile pozisyonla ilgili aranan özel şartları taşıyan adaylar arasından 2022 yılına ait KPSS (B) grubu sıralaması esas alınmak suretiyle yerleştirme işlemi yapılacaktır.
 • İlan edilen pozisyon sayısının dört katı kadar yedek aday belirlenecektir.
 • Asıl olarak atanmaya hak kazanan adayların başvuru yapmadığı, feragat ettiği veya adayın şartları taşımadığının tespit edilmesi halinde yerine ilan edilen yedek adaylardan şartları tutanların sırasıyla ataması yapılacaktır.
 • KPSS’ de yüksek puan almak, ilanda yer alan sözleşmeli pozisyona yerleştirmede tek başına hak kazandırmaz. Pozisyon için belirtilen genel ve özel şartlara sahip olmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.
 • Eksik evrak, yanlış, yanıltıcı veya yalan beyanda bulunanlar ile bilgilerindeki tutarsızlıklar yüzünden değerlendirmeye alınmayan adaylar bu durumdan dolayı bir hak iddia edemeyecektir.
 • Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem başlatılacak olup atamaları yapılmış ise de atamaları iptal edilecektir. Bu kişilere kurumumuzca bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.
 • Üniversitemiz web sayfasından yapılan tüm duyurular tebligat mahiyetinde olup kişilere ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.
 • İlanda bulunmayan hükümler için genel mevzuat hükümleri uygulanır.
Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.