enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Süleyman Demirel Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2021 – Güncel İlan

Süleyman Demirel Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2021 – Güncel İlan

Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu farklı karolarda çok sayıda sağlık personeli alımı yapılacağını duyurdu. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere dört (4) farklı kadroda toplamda yirmi altı (26) sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacağına yer verilmiştir. Süleyman Demirel Üniversitesi sağlık personeli alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru adresi, kadro dağılımı ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Hangi Kadrolarda Sağlık Personeli Alımı Yapılacak?

Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Süleyman Demirel Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere yirmi üç (23) hemşire, bir (1) laborant, iki (2) röntgen teknisyeni olmak üzere toplamda yirmi altı (26) sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Diğer İlgili İlanlar

Başvuru Şartları

Süleyman Demirel Üniversitesi sağlık personeli alımı için başvuru yapacak adaylarda genel ve özel başvuru şartları aranmaktadır.

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.
  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
  • Yapılacak görev gereği mesai saatleri dışında ve hafta sonlarında çalışmaya herhangi bir engeli olmamak.
  • Adayın başvurduğu unvan niteliğine göre 2020 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak.
  • Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmü gereğince başvuramazlar. Bu hükme aykırı durumu tespit edilenler atanmaya hak kazansalar dahi atamaları yapılmayacaktır. (Sözleşme imzalama aşamasında ilgili belgenin ibrazı istenecektir)
Süleyman Demirel Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Başvuru Sayfası

Süleyman Demirel Üniversitesi sağlık personeli alımı için yukarıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların 13/08/2021 – 27/08/2021 tarihleri arasında Üniversitenin https://ikbasvuru.sdu.edu.tr web sayfası üzerinden online olarak başvurularını yapmaları gerekmektedir. Adaylar öncelikle https://ikbasvuru.sdu.edu.tr adresinde yer alan çevrimiçi (online) başvuru sistemine kayıt olduktan sonra Sözleşmeli Personel Alımı İlanı için başvuru işlemlerini başlatacaktır. Müracaat eden adaylar başvurmak istediği ilan numarasını seçip ve istenen belgeleri (öğrenim belgesi, transkript ve istenen unvanlar için deneyim belgesi, sertifika, kullanım belgesi vb.) ilgili alanlara yükleyip “Başvuru Yap” butonuna tıkladığında çevrimiçi (online) başvurularını tamamlamış olacaklardır. Adaylar sadece bir ilan numarası ile başvuru yapabilecektir.

DİĞER TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.