enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Tapu ve Kadastro Personel Alımı 2021 – Güncel İlan

Tapu ve Kadastro Personel Alımı 2021 – Güncel İlan

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda çok sayıda sözleşmeli personel alımı yapılacağını duyurdu. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere iki (2) farklı karoda toplamda on dokuz (19) sözleşmeli personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı için adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru sayfası, kadro dağılımı ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Tapu ve Kadastro Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

alışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere on sekiz (18) tekniker, bir (1) büro personeli olmak üzere toplamda on dokuz (19) sözleşmeli personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

  • Tekniker (18)
  • Büro Personeli (1)

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları Neler?

Tapu ve Kadastro sözleşmeli personel alımı için başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir.

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde yer alan şartları taşımak,
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin; “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Cumhurbaşkanı Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olmak,
  • 2020 yılı KPSS-P93 (B) puan türünden 70 (Yetmiş) ve üzeri puan almış olmak,
  • Aşağıdaki tabloda belirtilen bölümlerden mezun olmak.
Tapu ve Kadastro Personel Alımı 2021

Tapu ve Kadastro Başvuru Sayfası

Tapu ve Kadastro sözleşmeli personel alımı için yukarıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların 25.10.2021-01.11.2021 tarihleri arasında mesai bitimine kadar (https://sinavbasvuru.tkgm.gov.tr/girisgecis.aspx?id=pdb) internet adresinden yapılacak ve istenilen belgeler taranılarak elektronik ortama aktarılacaktır. Kurum tarafından talep edilmesi halinde evrakların fiziki olarak ibraz edilmesi gerekecektir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Diploma veya Mezuniyet Belgesi Fotokopisi
  • KPSS Sonuç Belgesi (İnternet Çıktısı)
  • Fotoğraf (Başvuru esnasında taranıp elektronik ortama aktarılmak üzere)

DİĞER TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.