enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

TEİAŞ Teknisyen Alımı 2020

TEİAŞ Teknisyen Alımı 2020

TEİAŞ kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu elektrik ve elektronik teknisyeni alımı yapılacağını duyurdu. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda TEİAŞ farklı ilerde istihdam etmek üzere yüz otuz bir (131) elektrik teknisyeni, on dokuz (19) elektronik teknisyeni olmak üzere toplamda yüz elli (150) teknisyen alımı yapılacağına yer verilmiştir. TEİAŞ teknisyen alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde (24-28.08.2020 tarihleri arası) İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden “İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. TEİAŞ teknisyen alımı için yayınlanan ilan detayları yazımızın devamında yer almaktadır.

BAŞVURU:

TEİAŞ teknisyen alımı şartlarına uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde (24.28.08.2020 tarihleri arası) İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden “İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir.

BAŞVURUDA ARANILAN ŞARTLAR:

Adaylarda aranacak şartlar İşkur iş ilanlarında ve Şirketimiz internet sitesinde (www.teias.gov.tr) ilan edilecektir.

SÖZLÜ SINAVA KATILACAK ADAYLARIN BELİRLENMESİ:

İŞKUR tarafından Şirketimize bildirilen;

Talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının dört (4) katı ile

Öncelik hakkına sahip olarak başvuranların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının dört (4) katı aday noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecek ve bu adaylar sözlü sınava davet edilecektir.

Kura çekimi, iş ilanında belirtilen gün, saat ve adreste noter huzurunda yapılacaktır. İşçi alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler Şirketimizin internet sitesinin (www.teias.gov.tr) “duyurular” kısmından ilan edilecektir.

Talep şartlarını taşımadıkları sonradan anlaşılan adayların başvuruları kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında sonlandırılabilecektir.

TEİAŞ Hangi İllerde Teknisyen Alımı Yapacak?

TEİAŞ Teknisyen Alımı 2020

TEİAŞ Teknisyen Alımı 2020

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.