MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 50 Güvenlik Görevlisi Alımı 2023 KPSS Şart’sız

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 50 Güvenlik Görevlisi Alımı 2023 KPSS Şart’sız, Başvuru sayfası, formu ve şartları haberimizde.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 50 Güvenlik Görevlisi Alımı 2023 KPSS Şart’sız

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 50 güvenlik görevlisi alımı yapacaktır. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde çalıştırılmak üzeri daimi kadrolu “Güvenlik görevlisi” personel alımı gerçekleştirecektir. En az lise mezunu İş başvuru formu ve şartları hakkında aşağıdan bilgi alabilirsiniz.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 2023 İŞKUR ilanları yayınlandı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 50 güvenlik görevlisi olarak personel alımı yapacaktır.

  • TÜM MEMUR, PERSONEL, İŞÇİ ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
  • INSTAGRAMDAN TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
  • FACEBOOK TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
  • TWİTTER TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 50 Güvenlik Görevlisi Alımı 2023

Tekirdağ Büyükşehir Belediye başkanlığı tarafından yapılna son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada KPSS şartı olmadan özel güvenlik görevlisi alımı yapılacağı bildirilirken başvuruların bugün başladığı ve 20 Ocak tarihine kadar devam edeceğine yer verildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 50 Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları?

  • Türk vatandaşı olmak.
  • En az lise mezunu olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
  • Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
  • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İlan Başvurusu:

Başvurular özgeçmiş, güvenlik kimlik kartı ve diploma fotokopisi ile ve yerleşim yeri belgesi ile yapılacak. Başvurular bizzat şirket merkezinde alınacaktır.

İLAN TAM METNİ İÇİN TIKLAYIN.

Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.