Termal Belediyesi Memur, Personel Alımı 2021 – Güncel İlan

Termal Belediyesi Memur, Personel Alımı

Termal Belediyesi Memur, Personel Alımı 2021 – Güncel İlan
18.03.2021
9
A+
A-

Yalova Termal Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda memur, personel alımı yapılacağını duyurdu. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Termal Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere bir (1) mühendis, bir (1) mimar, iki (2) zabıta, üç (3) itfaiye eri olmak üzere toplamda yedi (7) memur alımı yapılacağına yer verilmiştir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru sayfası, başvuru için gerekli belgeler ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Mühendis

Mühendis alımı için başvuru yapacak adayların Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun olma şartı yanı sıra nn az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

Memur

Memur alımı için başvuru yapacak adayların muhasebe ve vergi uygulamaları, muhasabe, İşletme yönetimi önlisans programlarının birinden mezun olmaları şartı yanı sıra en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

Zabıta Alımı

Termal Belediyesi zabıta alımı için başvuru yapacak adayların herhangi bir önlisans programından mezun olmaları şartı yanı sıra en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

İtfaiye Eri Alımı

Termal Belediyesi itfaiye eri alımı için başvuru yapacak adayların herhangi bir önlisans programından mezun olmaları şartı yanı sıra en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

Başvuru Tarihi ve Adresi

Termal Belediyesi memur, personel alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvuru belgeleri ile birlikte 19.04.202123.04.2021 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 08.30-17.30 arasında) Belediyemiz Termal İlçesi, Gökçedere Mahallesi, Yaşar Okuyan Caddesi No : 50 adresinde yer alan Termal Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Ayrıca elektronik ortamda belediyenin admin@termal.bel.tr internet adresine gönderilecek olup,  şahsen veya iadeli taahütlü posta yolu ile Gökçedere Mahallesi, Yaşar Okuyan Caddesi No : 50 adresine gönderilebilecektir.(Geciken postalardan Belediye sorumlu olmayacaktır.)

Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

İtfaiye eri ve zabıta memuru kadrolarına başvurular şahsen yapılacak olup adaylar yukarıda belirtilen tarihlerde boy ve kilo ölçümü yapmak üzere Termal Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ne istenilen belgelerle birlikte şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır.

Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır.

Duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Başvuru Belgeleri

  • Termal Belediyesi memur, zabıta, itfaiye eri, mühendis alımı için başvuru esasında adaylardan istenilen belgeler aşağıda yer almaktadır.
  • İş Talep Formu Kurumumuzdan yada belediyemizin internet adresinden www.termal.bel.tr temin edilecektir.
  • Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,
  • Diploma veya Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilecektir.)
  • Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilecektir.)
  • KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM’nin web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,
  • Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,
  • Son altı ay içerisinde çekilmiş 4 adet biyometrik fotoğraf, (1 adedi forma yapıştırılacak) Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilecektir.)

TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.