MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Türk-Alman Üniversitesi 12 Personel Alımı: İş İlanı Yayınlandı

Türk-Alman Üniversitesi 12 Personel Alımı: İş İlanı Yayınlandı. Büro personeli, Mühendis, Teknisyen, Boyacı/sıvacı ve Güvenlik görevlisi olarak alım yapılacaktır. İş başvuru sayfası, formu ve şartları.

Türk-Alman Üniversitesi 12 Personel Alımı: İş İlanı Yayınlandı

Türk-Alman Üniversitesi, 12 personel alımı yapacaktır. Türk-Alman Üniversitesi, bünyesinde çalıştırılmak üzeri sözleşmeli “Büro personeli, Mühendis, Teknisyen, Boyacı/sıvacı ve Güvenlik görevlisi” olarak personel alımı gerçekleştirecektir. İş başvuru formu ve şartları hakkında aşağıdan bilgi alabilirsiniz.

Türk-Alman Üniversitesi, 2022 İŞKUR ilanları yayınlandı. Türk-Alman Üniversitesi 12 Büro personeli, Mühendis, Teknisyen, Boyacı/sıvacı ve Güvenlik görevlisi olarak personel alımı yapacaktır. Son başvuru tarihi14 Aralık 2022‘dir.

 • TÜM MEMUR, PERSONEL, İŞÇİ ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
 • INSTAGRAMDAN TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
 • FACEBOOK TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.
 • TWİTTER TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.

Türk-Alman Üniversitesi 12 Personel Alımı

Türk-Alman Üniversitesi, Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara” göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, 2022 grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

Türk-Alman Üniversitesi 12 Personel Alımı
Türk-Alman Üniversitesi 12 Personel Alımı
Türk-Alman Üniversitesi 12 Personel Alımı
Türk-Alman Üniversitesi 12 Personel Alımı
Türk-Alman Üniversitesi 12 Personel Alımı
Türk-Alman Üniversitesi 12 Personel Alımı

Türk-Alman Üniversitesi Genel Ve Özel Şartlar:

 • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.
 • Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanmış olmak.
 • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla sağlık açısından görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile engeli bulunmamak.
 • Erkek adayların askerlikle ilişkisi bulunmaması (askerliğini yapmış veya tecil ettirmiş olmak).Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.
 • Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde feshedilecektir.

Başvuru Şekli, Yeri, Zamanı:

Adaylar ilanın Resmi Gazete de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde Türk-Alman Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı internet sayfası https://pdb.tau.edu.tr/tr de ilan tarihi itibariyle temin edilecek başvuru formu ve istenen belgelerle birlikte (belgelerin aslı görülerek Personel Daire Başkanlığınca onaylanmış) Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Adaylar ilan edilen unvanlardan sadece birine başvuru yapabilirler.

BAŞVURU TARİHLERİ: 30.11.2022-14.12.2022

BAŞVURU ADRESİ: Türk-Alman Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı

Şahinkaya Cad. No:106 Beykoz / İSTANBUL

Başvuru Sırasında İstenecek Belgeler:

 • Başvuru Formu ( İnternet sayfasından temin edilebilir)
 • Diploma Fotokopisi (E-Devlet üzerinden Alınan üzerinde barkod bulunan belge kabul edilecektir) Nüfus cüzdanı / T.C. kimlik kartı fotokopisi.
 • KPSS (B) grubu puanını gösteren belge fotokopisi.
 • Tecrübe belgesi (İstenilen unvana ilişkin tecrübe belgesi ve SGK prim dökümü) E-Devlet üzerinden barkod bulunan belge alınabilir.
 • Adli Sicil Kaydı (E-Devlet üzerinden alınan üzerinde barkod bulunan belge kabul edilecektir) Askerlik Durum Belgesi (E-Devlet üzerinden alınan üzerinde barkod bulunan belge kabul edilecektir) Yukarıda yazılı olan özel şartlar bölümünde istenilen belgeler
 • 1 Adet fotoğraf

Başvuruların Değerlendirilmesi Ve Sonuçların İlan Edilmesi:

 • Başvuru tarihinden sonra yapılan müracaatlar ile istenilen belgeleri eksik getiren ve nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.
 • Başvurular incelendikten sonra, KPSS puan sıralaması esas alınmak suretiyle başarılı adayların isim listesi www.tau.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Kontenjan sayısı kadar yedek belirlenecektir. Asil kazanan aday atanmak üzere başvuru yapmadığı takdirde ilan edilen yedek kazanan adaylar sırasıyla çağırılacaktır.
 • Atanmaya hak kazanan adayların, sonuçların ilan edilmesinden itibaren 5 iş günü içerisinde istenilen belgeler ile Türk-Alman Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde istenilen belgeleri teslim etmeyen veya müracaat etmeyen adaylar hakkını kaybetmiş sayılır.
 • İlan edilen pozisyonlara atanmaya hak kazanan adaylardan gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunduğu tespit edilenler ile istenilen şartlardan herhangi birini taşımadığı sonradan anlaşılanların sözleşmeleri yapılmış ise derhal fesih edilecek, haklarında yasal işlem yapılacak ve kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.
 • Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
 • İlanda bulunmayan hükümler için genel mevzuat hükümleri geçerlidir.
Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.