MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Türkiye Elektrik İletişim (TEİAŞ) 53 İşçi Alımı İş Başvuru Formu 2022

Türkiye Elektrik İletişim (TEİAŞ) 53 İşçi Alımı 2022, 4/D Sürekli işçi kadrosunda istihdam edilmek üzeri Elektrik teknisyeni olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.

Türkiye Elektrik İletişim (TEİAŞ) 53 İşçi Alımı İş Başvuru Formu 2022

Türkiye Elektrik İletişim (TEİAŞ), 53 sürekli işçi alımı yapacaktır. Türkiye Elektrik İletişim (TEİAŞ), bünyesinde çalıştırılmak üzeri 4/D Sürekli işçi kadrosunda “Elektrik teknisyeni” personel alımı gerçekleştirecektir. İş başvuru formu ve detayları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Türkiye Elektrik İletişim (TEİAŞ), 2022 İŞKUR ilanları yayınlandı. Türkiye Elektrik İletişim (TEİAŞ), 53 Elektrik teknisyeni personel alımı yapacaktır. Son başvuru tarihi: 5 Ağustos 2022‘dir.

TÜM MEMUR, PERSONEL, İŞÇİ ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ INSTAGRAMDAN TAKİP EDİNİZ. TIKLAYINIZ.

Türkiye Elektrik İletişim (TEİAŞ) 53 İşçi Alımı İş Başvuru Formu

Şirketimizin taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 09.08.2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre 53 Elektrik Teknisyeni alınacaktır. İşe alınacak elemanların çalıştırılacağı iller ve alınacak eleman sayıları aşağıda belirtilmiştir.

Başvuru:

Durumları talep şartlarına uyan adaylar, ilanın İŞKUR internet sitesinden yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde (01-05/08/2022 tarihleri arası) İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, İŞKUR internet sitesinden (https://esube.iskur.gov.tr/ internet adresi üzerinden “İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak), E-DEVLET ve ALO 170 hattı üzerinden başvurularını yapabilecektir.

Başvuruda Aranılan Şartlar:

Adaylarda aranacak şartlar İŞKUR iş ilanlarında ve Şirketimiz internet sitesinde (www.teias.gov.tr) ilan edilecektir.

Sözlü Sınava Katılacak Adayların Belirlenmesi:

İŞKUR’a başvuru yapan ve isimleri Şirketimize gönderilen adaylardan;

  • Talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının dört (4) katı ile
  • Öncelik hakkına sahip olarak başvuranların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının dört (4) katı aday noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecek ve bu adaylar sözlü sınava davet edilecektir.

Kura çekimi, iş ilanında belirtilen gün, saat ve adreste noter huzurunda yapılacaktır.

İşçi alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler Şirketimizin internet sitesinin (www.teias.gov.tr) “duyurular” kısmından ilan edilecektir.

Talep şartlarını taşımadıkları sonradan anlaşılan adayların başvuruları kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında sonlandırılabilecektir.

ÇALIŞTIRILACAĞI İLALINACAK ELEKTRİK TEKNİSYENİ SAYISI
İstanbul16
Konya2
Samsun6
Kayseri6
Niğde2
Nevşehir1
Gaziantep4
Şanlıurfa1
Trabzon3
Erzurum2
Diyarbakır2
Van2
Iğdır1
Kırklareli2
Denizli2
Çankırı1
TOPLAM53
Türkiye Elektrik İletişim (TEİAŞ) 53 İşçi Alımı İş Başvuru Formu
Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.