enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Ümraniye Belediyesi İşçi Alımı 2022 – Başvuru Sayfası

Ümraniye Belediyesi İşçi Alımı 2022 – Başvuru Sayfası

Ümraniye Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda çok sayıda bay ve bayan kadrolu işçi alımı yapılacağını duyurdu. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Ümraniye Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirmek üzere iki (2) saha personeli, otuz iki (32) işçi, otuz (30) büro personeli, dört (4) tekniker, iki (2) mühendis, iki (2) iç mimar, bir (1) şef yardımcısı, dört (4) şef, dört (4) aşçı yardımcısı, iki (2) aşçı, üç (3) garson, iki (2) silahlı güvenlik görevlisi, iki (2) bahçıvan, iki (2) yardımcı sağlık personeli, yirmi sekiz (28) şoför, on (10) iş makineleri operatörü, iki (2) makam şoförü, iki (2) boyacı, iki (2) marangoz, üç (3) asfalt plenti operatörü, bir (1) demir doğrama ustası olmak üzere toplamda 140 bay ve bayan en az ilköğretim mezunu daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Ümraniye Belediyesi işçi alımı başvuru şartları neler? Ümraniye Belediyesi işçi, personel alımı başvuruları hangi adres üzerinden yapılacak? Konu ile ilgili tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Ümraniye Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirmek üzere en az ilk öğretim mezunu farklı kadrolarda bay ve bayan işçi ve personel alımı yapılacaktır? Ümraniye Belediyesi işçi alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adaylar 13/07/2020 – 14/07/2020 tarihleri arasında hptts://www.kisa.link/NE.ut adresi üzerinden online olarak yapılacaktır. Adaylar sadece bir pozisyon için başvuru yapabilirler. Elektronik ortam dışından başvurular kabul edilmeyecek olup başvuru esnasında her hangi bir belge veya evrak istenmemektedir. Yapılan başvurular değerlendirildikten sonra olumlu sonuçlanan başvuru sahipleri görüşmeye davet edilecektir.

Başvuru Şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.
  • Affa uğramış olsa bile her hangi bir suçtan dolayı mahkum olmamak.
  • Kamu haklarından mahrum olmamak.
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekliliğe hak kazmış veya emekli olmamak.
  • Başvuru yapılacak kadroya göre 25 – 45 yaş arasında olmak.
  • Herhangi bir sağlık sorunu olmamak.
  • Bedenen ağır işlerde çalışmasına engel bir durumun olmaması.
  • Belirtilen pozisyonlarda tecrübe sahibi olmak.
  • İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak. (Ümraniye ve ilçesinde ikamet ediyor olmak tercih sebebidir)

Ümraniye Belediyesi İşçi Alımı 2022

Ümraniye Belediyesi İşçi Alımı 2022

Ümraniye Belediyesi İşçi Alımı 2022

Ümraniye Belediyesi İşçi Alımı 2022

İLAN SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.