Vakıfbank Personel Alımı 2020 – Başvuru Sayfası

Vakıfbank Personel Alımı 2020 – Başvuru Sayfası
08.03.2020
488
A+
A-

Vakıfbank 1954 yılında Devlet tarafından kurulmuş Kurumsal, ticari, KOBİ ve tarım bankacılığının yanı sıra bireysel ve özel bankacılık alanlarında da çağdaş bankacılık ürün ve hizmetleri sunan VakıfBank, özellikle bir alanda değil, tüm finansal alanlarda uzmanlaşmış, Türkiye’nin önde gelen bankalarından biridir. Vakıfbank Türkiye genelinde ve yurt dışında 900’den fazla şubesi ve binlerce personeli ile ülkemiz adına büyük başarılara imza atmaktadır. Bu önemli ailenin bir bireyi olmak isteyen adaylar ise Vakıfbank personel alımı 2020 ilanlarını sabırsızlıkla bekliyor ve araştırıyorlar.

Vakıfbank Personel Alımı 2020

Vakıfbank personel alımı 2020 ilanları yayınlandı mı? Vakıfbank memur alımı 2020 sınavları için tarih belli oldu mu? 2020 yılına girdiğimiz ilk günler itibariyle Vakıfbank bünyesinde yer almak isteyen binlerce bankacı adayı bu soruların cevabını aramakta. Değerli okurlarımız bu yazımızda Vakıfbank personel alımı ilanları yayınlanmasını beklemeden sizlere nasıl iş başvurusu yapacağınızı kaleme aldık.

Vakıfbank İş Başvurusu ve Özgeçmiş Oluşturma

Vakıfbank Personel Alımı 2020

Vakıfbank memur, personel alımı için yıllın belli dönemlerinde iş ilanları yayınlamaktadır. Yayınlanan bu ilanlara başvuru yapabilmek için Vakıfbank resmi sitesi https://kariyer.vakifbank.com.tr/ üzerinden özgeçmiş oluşturarak personel ihtiyacı olması halinde değerlendirilmek üzere üyelik işlemlerinizi tamamlayarak, başvurunuzu iletebilirsiniz.

Vakıfbank Kariyer Yolu

Vakıfbank kariyer yollarındaki ilerleme sınav, kıdem ve performans esasına dayanmaktadır. Vakıfbank kariyer yolunuzda sınav, kıdem ve performans başarısına göre müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı, mali analist yardımcısı ve memurluktan başlayarak genel müdürlük pozisyonuna kadar yükselme olanağı sunmaktadır.

Vakıfbank Personel Alımı 2020

Vakıfbank Personellerine Sağladığı Maddi ve Sosyal Haklar

Vakıfbank Türkiye ve yurdışında bulunan şubelerinde istihdam ettiği personellerine diğer bankalara nazaran daha iyi maddi ve sosyal haklar sunmaktadır. Bu nedenle de çoğu bankacı adayı tarafından doğal olarak ilk tercih edilen bankaların başında gelmektedir. Vakıfbank 2020 yılı itibariyle personellerine sunduğu maddi ve sosyal imkanlar ise şeffaf olarak yayınlanmaktadır.

Maddi ve Sosyal Haklar

  • Ücretlendirme Sistemi
  • Ücret dışı olanaklar
  • İzinler
  • Sağlık Olanağı
  • Başarının değerlendirilmesi

Vakıfbank 2020 Ücretlendirme Sistemi

Vakıfbank 2020 yılı itibariyle yeni alınacak personelin ücretleri, günün şartları ve sektör ücretleri dikkate alınarak belirlenmekte olup, mevcut personelimizin ücretleri ve tazminatları Toplu İş Sözleşmesi’ne uygun olarak belirlenmektedir.

Vakıfbank Ücret dışı olanaklar

İkramiye

Personelimize (ocak, nisan, temmuz ve ekim aylarında ödenmek üzere) aylık ücret tutarında, yılda dört ikramiye verilir.

Performans primi

VakıfBank personeline altı ayda bir, performansına göre performans primi ödenir.

Temettü

Çalışanlara, VakıfBank Kuruluş Yasası ve Ana Sözleşmesi hükümlerine göre her yıl kârından Genel Kurulca belirlenecek oranda (maksimum 3 maaş) temettü ödenir.

Çeşitli tazminat ve yardımlar

Banka personeline, unvanı ve yürütmekte olduğu görevle ilişkili olarak çeşitli tazminat ve yardım ödemesi yapılır.

Kredi olanağı

Bankamız çalışanlarına Bankacılık Kanunu’nda belirtilen limitler dahilinde, düşük faizli kredi kullandırılır.

Vakıfbank İzin Günleri

Çalışanlarımıza, bankamız Personel Yönetmeliği ve Toplu İş Sözleşmesi hükümleri çerçevesinde yıllık izin, mazeret izni ve sağlık izni kullandırılır.

Tatil olanağı

VakıfBank personeli ve ailesinin, haziran-eylül ayları içerisinde Ayvalık Dinlenme Kampımızda tatil yapma imkanı bulunmaktadır.

Vakıfbank Sağlık Olanağı 

Sağlık hizmeti, VakıfBank Emekli ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı adı altında kurulan özel sandıkça yapılmakta olup tüm çalışanlarımız ile bakmakla yükümlü oldukları yakınları, bu hizmetlerden faydalanmaktadır.

Yurdumuzun her yerinde, bankamız Emekli Sandığı’nın anlaşmalı olduğu doktor, hastane ve tahlil merkezleri vardır. Muhtelif şehirlerde, sağlık donanımlarına sahip kliniklerimiz bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kuruluşlar dışında kalan sağlık teşkilatlarından da belirli limitler dahilinde yararlanılabilmektedir.

Başarının Değerlendirilmesi

Görevlerinde olağanüstü çaba ve başarı gösteren, örnek olacak şekilde müşterilere iyi davranan, banka gelirlerini önemli ölçülerde artıracak veya masraflarda önemli tasarruflar sağlayacak yeni önerilerde bulunan personele, üstlerinin teklifi ile doğrudan doğruya Genel Müdür tarafından takdirname verilir. Ayrıca başarı ve çabaları ölçüsünde, 2 maaşa kadar ödül verilir.

Bankamızda 15 hizmet yılını tamamlamış personelimize “10 gr’lık VakıfBank Amblemli Altın”, 20 hizmet yılını tamamlamış personelimize “Kol saati”, sürekli çalışmayı özendirici ödül olarak verilmektedir.

 

 

 

YORUMLAR