MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: Antalya

Antalya, 2023 Haziran ayı iş ilanları, işçi alımı, personel alımı ve memur alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Antalya İş İlanları

 

Antalya, ülkemizin turizm başkenti olarak bilinir ve birçok turizm işletmesi, otel, restoran ve turizm ajansları burada bulunur. Bu sebeple Antalya’da iş imkanları oldukça geniştir. İş arayanlar için birçok farklı iş kolu mevcuttur. Bunlar arasında turizm sektörü, inşaat sektörü, sanayi sektörü, perakende sektörü gibi birçok sektör yer almaktadır.

 

Antalya‘da iş arayanlar için birçok farklı iş ilanı mevcuttur. İş arayanlar, Antalya İŞKUR‘un internet sitesinden, yerel gazetelerden, iş ilanı sitelerinden, şirketlerin kendi web sitelerinden iş ilanlarını takip edebilirler.

 

Antalya‘da devlet kurumları da iş ilanları ve personel alımları gerçekleştirmektedir. Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi, kamu hastaneleri, öğretmen alımları gibi birçok farklı kurumda iş imkanı mevcuttur.

 

Antalya‘da özellikle turizm sektörü iş ilanları oldukça fazladır. Sezonluk olarak turizm sektöründe çalışmak isteyenler, yaz aylarında otellerde, restoranlarda, turizm ajanslarında vb. iş yerlerinde iş bulabilirler. Bunun yanı sıra Antalya’da inşaat sektörü de oldukça gelişmiştir. İnşaat sektöründe, mimarlık ofislerinde, mühendislik firmalarında iş imkanı mevcuttur.

 

Sonuç olarak, Antalya iş ilanları oldukça geniş bir yelpazede sunulmaktadır. İş arayanlar, kendilerine uygun iş ilanlarını takip ederek, iş başvurularını gerçekleştirebilirler. Ayrıca, Antalya’da devlet kurumlarındaki personel alımlarını takip ederek, kamu sektöründe de iş imkanlarından yararlanabilirler.

Akdeniz Üniversitesi, 70 sözleşmeli personel alımı yapacak. Üniversite bünyesinde iş fırsatlarından yararlanmak isteyenler için kaçırılmayacak bir şans! İş başvuruları için tarihler ve gerekli şartlar belli oldu. Detaylar ve başvuru süreci hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. Akdeniz Üniversitesi, nitelikli iş gücü arıyor!
Antalya Kemer Belediyesi 34 Personel Alımı 2023, Otobüs şoförü, Kamyon şoförü, Sıhhi tesisatçı, İş makine operatörü ve Beden işçisi olarak işçi alımı yapılacaktır. Detayları haberimizde.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları , İşçi alımı, Zabıta alımı, Bekçi alımı, İş İlanları ve İş başvurusu hakkında detaylı bilgiler.
Antalya Kaş SYDV 14 İşçi Alımı iş ilanı yayınlandı. Temizlik görevlisi olarak personel alımı yapılacaktır. İş başvuru sayfası, formu ve şartları hakkında bilgi almak için memur alımı var.
Antalya Manavgat Sosyal Yardımlaşma 14 İşçi Alımı: İş İlanı Yayınlandı. Beden işçisi olarak personel alımı yapılacaktır. İş başvuru sayfası, formu ve şartları.
Antalya İnsan Kaynakları 100 Güvenlik Görevlisi Alımı İş İlanı 2022, Antalya büyükşehir belediyesine bağlı olarak personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Antalya Asat İnsan Kaynakları 30 Personel Alımı 2022, Beden işçisi olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Antalya Kaş Likya Turizm 42 Personel Alımı 2022, Temizlik görevlisi, Şezlong görevlisi, Mutfak personeli, Kasiyer, Gece bekçisi ve Garson olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Antalya Kaş Likya Turizm 15 Personel Alımı 2022, Beden işçisi olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları için memur alımı var.
Antalya Kepez İnşaat Mühendislik 130 Personel Alımı 2022, birçok meslek grubundan personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları için memur alımı var.
Antalya Kemer Sosyal Yardımlaşma 15 Temizlik Görevlisi Alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları için memur alımı var.
Antalya Melas İnşaat Turizm 10 Şoför Alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve şartları hakkında detaylı bilgi için memur alımı var.
Antalya İnsan Kaynakları 24 Müzisyen Alımı 2022, Müzisyen olarak personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Antalya Serik Sosyal Yardımlaşma 11 Temizlik Personeli Alımı 2022, temizlik işçisi olarak personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Antalya İnsan Kaynakları 20 Güvenlik Görevlisi Alımı 2022, Antalya büyükşehir belediyesi tarafından personel alımı yapılacaktır. İş Başvuru formu ve şartları.
Antalya Kepez Sosyal Yardımlaşma 23 Personel Alımı, 2022 Temizlik görevlisi, Evde bakım elemanı olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Antalya Döşemealtı Sosyal Yardımlaşma 4 Temizlik Personeli Alımı 2022, Evde bakım elemanı olarak personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Antalya Serik Sosyal Yardımlaşma 11 Personel Alımı 2022 temizlik personeli olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
12