MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Etiket: Mersin

Mersin, 2023 Haziran ayı iş ilanları, işçi alımı, personel alımı ve memur alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Mersin İş İlanları, Memur Alımı ve İşçi Alımı Hakkında:

 

Mersin, Türkiye’nin güney sahilinde yer alan bir ilimizdir. Hem tarım hem de sanayi sektöründe oldukça gelişmiştir. Bu nedenle, ilde çeşitli iş fırsatları bulunmaktadır. İldeki iş ilanları, memur alımı ve işçi alımı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için bu makalede Mersin’de bulunan iş fırsatlarını inceleyeceğiz.

 

Mersin İş İlanları:

 

Mersin ilinde bulunan iş ilanları genellikle turizm, tarım, sanayi ve ticaret sektörlerinde yer almaktadır. İş arayanlar için en popüler sektörler arasında restoranlar, oteller, turizm acenteleri, mağazalar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, inşaat, tekstil ve gıda sektörleri de ildeki diğer iş fırsatları arasındadır.

 

Mersin Memur Alımı:

 

Mersin ilinde kamu kurumları da çeşitli pozisyonlar için personel alımları gerçekleştiriyor. İldeki kamu kurumları arasında Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin İl Sağlık Müdürlüğü ve Mersin İl Emniyet Müdürlüğü yer almaktadır. Bu kurumlar genellikle öğretmen, polis, doktor, hemşire, mühendis ve teknisyen gibi pozisyonlar için personel alımları yapmaktadır.

 

Mersin İşçi Alımı:

 

Mersin‘deki işçi alımı genellikle sanayi sektöründe gerçekleşmektedir. İlde yer alan büyük sanayi tesisleri, çeşitli pozisyonlar için işçi alımı yapmaktadır. Bunun yanı sıra, inşaat sektöründe de işçi alımları yapılmaktadır. Mersin’de işçi arayan bazı büyük işletmeler arasında Çukurova Grubu, Tüpraş, Mersin Limanı ve Türkiye Şişe Cam Fabrikası yer almaktadır.

 

Sonuç olarak, Mersin ilinde turizm, tarım, sanayi ve ticaret sektörlerinde çeşitli iş fırsatları mevcuttur. Ayrıca, kamu kurumları da personel alımları yapmaktadır. İldeki iş arayanlar, ilanları takip ederek kendilerine uygun pozisyonlar için başvuruda bulunabilirler.

DSİ 2023 Yılı İŞKUR İle 908 Kamu İşçi Alımı İlanı Yayımlandı - Başvurular Bugün Başladı. 26 il müdürlüklerinde işçi alımı yapılacaktır. Başvuru şartları ve linki yazımızda.
Mersin Belediyesine işçi alımları yapılıyor. KPSS şartı aranmadan toplamda 489 işçi alımı yapıldığı görüldü.
Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi 72 Personel Alımı 2023, birçok meslek gurubunda eksikliği gidermek için işçi ve personel alım ilanı yayımladı. Detayları haberimizde.
Mersin Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. En az lise mezunu farklı kadrolarda sağlık personeli ve sözleşmeli personel alımı kontenjan dağılımı haberde.
Mersin Büyükşehir Belediyesi 103 Personel Alımı 2022, Komi, Aşçı, Aşçı yardımcısı ve Garson olarak işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Mersin Büyükşehir İmar İnşaat 31 Personel Alımı 2022, Hasta ve yaşlı bakım elemanı, Beden işçisi, Psikolog, (ATT) Acil tıp teknisyeni, Diş hekimi ve Fizyoterapist olarak alım yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Mersin Akdeniz Belediyesi 25 İşçi Alımı 2022, Beden işçisi olarak personel alımı yapılacaktır. İş Başvuru Formu ve Şartları için memur alımı var.
Mersin Bozyazı Sosyal Yardımlaşma 9 Temizlik Personeli Alımı 2022, 6 bayan 3 erkek personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Mersin Gülnar Sosyal Yardımlaşma 11 Personel Alımı 2022, Evde bakım, temizlik elemanı olarak işçi alınacaktır. İş başvuru formu ve şartları için memur alımı var.
Mersin Su ve Kanalizasyon (MESKİ) 52 Personel Alımı 2022, Kamyon Şoförü, Operatör işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Denizkızı Turizm Mersin Büyükşehir Belediyesi 40 Personel Alımı 2022, Garson ve Komi işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Turizm 130 Personel Alımı 2022, Aşçı, Aşçı yardımcısı ve Plaj görevlisi işçi alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları.
Mersin Üniversitesi Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi Alım İlanı 2022
Mersin Büyükşehir 27 Güvenlik ve 2 Hemşire Alımı 2022, Güvenlik Görevlisi ve Hemşire personel alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları için memur alımı var.
Mersin Su ve Kanalizasyon (MESKİ) 17 Personel Alımı 2022, Kamyon şoförü, Güvenlik görevlisi (Silahlı), Elektrik teknisyeni ve Beden işçisi alımı yapacaktır.
Mersin Büyükşehir Kültür Sanat 190 Kasap Alımı 2022, Kasap alımları yapacaktır. İş Başvuru Formu ve şartları için memur alımı var.
Mersin Büyükşehir Belediyesi 169 Şoför Alımı 2022, Şoför alımı yapılacaktır. İş başvuru formu ve şartları için memur alımı var.
Mersin Büyükşehir Belediyesi 80 Personel Alımı 2022 64 Öğretmen alımı ve 16 beden işçisi personel alımı yapılacaktır. İş Başvuru formu ve şartları memur alımı var.
12