MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi 72 Personel Alımı 2023 Başvuru Formu

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi 72 Personel Alımı 2023, birçok meslek gurubunda eksikliği gidermek için işçi ve personel alım ilanı yayımladı. Detayları haberimizde.

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi 72 Personel Alımı 2023 Başvuru Formu

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu “İş makineleri operatörü, Ustabaşı (asfalt alanın, Parke ve bordür döşeme), harita teknikeri, İnsan kaynakları meslek elemanı, İnşaat mühendisi, İnşaat teknolojisi teknikeri, Kepçe operatörü, Makine teknikeri, Mobilya utası, Psikolog, Satın alma görevlisi, Sıhhi tesisat ustası, Silindir operatörü, Şoför, Beden işçisi, Asfalt yama operatörü, Bilgisayar mühendisi, Bilgisayar teknolojisi teknikeri, Çelik boru kaynakçısı, Çevre mühendisi, Elektrik teknisyeni, Elektrik teknikeri, Elektronik teknolojisi teknikeri” kadrosunda çok sayıda personel alımı için iş ilanları yayınladı. İŞKUR kurum dışı kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere yirmi dokuz (29) farklı kadroda toplamda yetmiş iki (72) daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi işçi ve personel alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru için gerekli belgeler, iş başvuru formu, kadro dağılımı ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapacak?

İŞKUR kurum dışı kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere İş makineleri operatörü, Ustabaşı (asfalt alanın, Parke ve bordür döşeme), harita teknikeri, İnsan kaynakları meslek elemanı, İnşaat mühendisi, İnşaat teknolojisi teknikeri, Kepçe operatörü, Makine teknikeri, Mobilya utası, Psikolog, Satın alma görevlisi, Sıhhi tesisat ustası, Silindir operatörü, Şoför, Beden işçisi, Asfalt yama operatörü, Bilgisayar mühendisi, Bilgisayar teknolojisi teknikeri, Çelik boru kaynakçısı, Çevre mühendisi, Elektrik teknisyeni, Elektrik teknikeri, Elektronik teknolojisi teknikeri kadrosunda çalıştırılmak üzeri yetmiş iki (72) daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi İş Başvuru Şartları Nedir?

  • Türk vatandaşı olmak,
  • 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan. Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak,
  • Askerlikle ilişiği olmamak,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,
  • Hizmet verilecek kurum tarafından İhtiyaç duyulan birimlerde ve işlerde çalışmayı kabul etmek gerekiyor.

İş Başvuruları Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Neler?

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi işçi, personel alımı için başvuru yapacak adayların başvurularını belirtilen tarihler arasında yapmaları gerekmektedir. Başvuru tarihi öncesi veya sonrası yapılan başvurular kabul edilmeyebilir.

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi İş Başvuru Formu:

İş başvurusu İŞKUR resmi internet üzerinden giriş yapılarak aşağıdaki ilan metnine göre başvurunuzu yapabilirsiniz.

İLANIN TAM METNİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

  1. Sinan kara dedi ki:

    İş makinası operatörü İçin başvuru