Samsun Emniyet Müdürlüğü İşçi Alımı 2020

Samsun Emniyet Müdürlüğü İşçi Alımı 2020
24.06.2020
137
A+
A-

Samsun Emniyet Müdürlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu işçi alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda Samsun Emniyet Müdürlüğü kendi hizmet binasında görevlendirmek üzere en az ilköğretim mezunu büro işçisi alımı yapılacağına yer verilmiştir. Samsun Emniyet Müdürlüğü işçi alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adaylar 24/06/2020 – 29/06/2020 tarihleri arasında esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Samsun Emniyet Müdürlüğü işçi alımı kura çekilişi, 10/07/2020 günü saat:10.30’da Emniyet Müdürlüğü Konferans salonunda noter huzurunda yapılacaktır.

Samsun Emniyet Müdürlüğü İşçi Alımı 2020

ÖZEL ŞARTLAR

Türk vatandaşı olmak,

18 – 35 yaş aralığında olmak,

Askerlikle ilişiği olmamak, (fiilen yapmış veya muaf)

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, cinsel taciz, cinsel istismar, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.

657 DMK’nın 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevine devamlı yapmasına engel olabilecek  hastalığı bulunmamak,

Yaptırılacak arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmak.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir.

Diğer hususlarda ilgili mevzuat/yönetmelik hükümlerine göre hareket edilir.

Başvuru yaptığı Samsun ili sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.

Kura Çekilişi Yeri – Tarihi / Belge Teslim Tarihi – Yeri / İstenen Evraklar /Mülakat Yeri ve Tarihi (DUYURU):

Kura çekilişi, 10/07/2020 günü saat:10.30’da Emniyet Müdürlüğü Konferans salonunda noter huzurunda yapılacaktır. (isteyen adaylar katılabilecektir)

Kura sonucu belirlenen asil ve yedek adaylar;

Terörle Mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralandığına dair komutanlık yazısı ve sağlık raporu vs. belgelerini,

Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisini,

Öğrenim Belgesinin aslı veya noter tasdikli fotokopisini Samsun Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne bizzat teslim edeceklerdir. Evrak teslim tarihleri www.samsun.pol.tr adresinden yayınlanacaktır

Evraklarını tam ve eksiksiz teslim ederek Mülakat (sözlü) sınavına girmeye hak kazananlar Emniyet Müdürlüğümüzün internet sitesinde (www.samsun.pol.tr) ilan edilecektir, adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Mülakat Sınav Yeri ve Tarihi internet sayfamızdan ayrıca duyurulacaktır.

Not: İlan Sürecinde kura çekilişi için yeteri kadar başvuru olmaması halinde (açık iş sayısının 4 katından az başvuru olması) adaylar yukarıda sayılan belgeleriyle birlikte bizzat Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne müracaat edeceklerdir.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.