enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Selçuklu Belediyesi Personel Alımı 2022 – İş Başvuru Formu

Selçuklu Belediyesi Personel Alımı 2022 – İş Başvuru Formu

Selçuklu Belediyesi iştirak şirketi Selçuklu Kent Hizmetleri A.Ş. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu farklı kadrolarda çok sayıda işçi alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR Kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Selçuklu Belediyesi iştirak şirketi Selçuklu Kent Hizmetleri A.Ş. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere daimi ve geçici olmak üzere toplamda iki yüz yetmiş beş (275) işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Selçuklu Belediyesi personel alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, iş başvuru formu, kadro dağılımı, başvuru tarihleri ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Diğer İlgili İlanlar

Selçuklu Belediyesi Hangi Kadrolara Personel Alımı Yapacak?

İŞKUR Kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Selçuklu Belediyesi iştirak şirketi Selçuklu Kent Hizmetleri A.Ş. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere daimi ve geçici olmak üzere toplamda iki yüz yetmiş beş (275) işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

  1. Grup mevsimlik olarak çalıştırılacaktır (125 Kişi Geçici Süreli)
  2. Grup (Daimi 150 Kişi Daimi)

Başvuru Şartları Neler?

  • Türk vatandaşı olmak,
  • 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • Askerlik dumuru itibariyle; Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya askerlikle ilişiği bulunmamak,
  • Her hangi bir suçtan dolayı mahkum olmamak,
  • Bedensel ve fiziksel yeterliliği olmak,
  • 35 yaşında gün alamamış olmak,
  • En az ilkokul mezunu olmak.

Selçuklu Belediyesi İş Başvuru Formu

Selçuklu Belediyesi işçi alımı için yukarıda yer başvuru şartlarını taşıyan adaylar 12/01/2022 – 13/01/2022 tarihi mesai bitimine kadar ilan metninde yer alan adrese başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Selçuklu Belediyesi Personel Alımı 2022
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.