MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Yapı Kredi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Yapı Kredi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Yapı Kredi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda personel alımı için iş ilanları yayınladı. Yapı Kredi bankası 2020 yılının ilk aylarından itibaren personel alımı için kendi resmi sitesi ve bazı kariyer siteleri üzerinden çok sayıda iş ilanları yayınlamaya başlamıştır. Yapı Kredi iş ilanları sayfasında yayınlanan ilanlarda en az lise mezunu adaylar arasından farklı kadrolara tecrübeli ve tecrübesiz adaylar arasında personel alımı yapılacağına yer verildi.

Yapı Kredi Personel Alımı 2020

Yapı Kredi özel sermayeli mevduat bankaları arasında 844 şubesi ile Türkiye’nin en fazla şube ve personel sayısına sahip ikinci büyük bankası olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Yapı Kredi 2020 yılı itibariyle mevcut şubelerine yenilerini eklemeye gücüne güç katmaya devam etmektedir. Bu kapsamda Yapı Kredi İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Samsun, Kocaeli, Bursa olmak üzere daha bir çok ilde bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere farklı kadrolarda yüzlerce banka personeli alımı için iş ilanları yayınlamıştır. Peki Yapı Kredi hangi kadrolarda personel alımı için iş ilanları yayınladı? Yapı Kredi iş ilanları başvuru şartları neler?

Yapı Kredi İş İlanları 2020

Yapı Kredi personel alımı için yayınlamış olduğu tüm iş ilanlarına bu yazımızda tüm detayları ile kaleme aldık. Ayıca diğer Bankların yayınlamış olduğu Banka Sınavları da sitemizde güncel olarak yayınlanmaktadır.

Yapı Kredi Personel Alımı Kadro Dağılımı

Direkt Satış Yetkilisi

Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi – Samsun

Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi

Kurumsal Kredi Tahsis Yetkilisi (Engelli)

Mekanik Teknisyeni

Elektrik Teknisyeni

Gelişim ve Planlama Stajyeri

Direkt Satış Yetkilisi

Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi – Samsun

Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi – Gebze

Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi (İzmir)

Kurumsal Kredi Tahsis Yetkilisi (Engelli)

Mekanik Teknisyeni

Elektrik Teknisyeni

Gelişim ve Planlama Stajyeri

Planlama ve Verimlilik Stajyeri

İnsan Kaynakları Stajyeri

Kart Müşteri Kazanım Uzmanı

Merkezi Teminat Yönetimi ve Veri Kalitesi Uzmanı

Corporate Finance Intern

Cards Database Marketing & CRM Specialist

Liderlik ve Yetenek Gelişimi Uzmanı

Süreç ve Proje Yönetimi Uzmanı

Bireysel Kredi Risk Kontrol ve Koordinasyon Uzmanı

Güncel Yapı Kredi İş İlanları

Yapı Kredi Direkt Satış Yetkilisi Alımı

Sahada bankamızın perakende bankacılık ve kredi kartı ürünlerinin satışını yapabilecek Direkt Satış Yetkilisi takım arkadaşları arıyoruz.

Lisans/ön lisans mezunu

Kişisel başarının ödüllendirildiği, eğitim ve kariyer imkanı olan bir ortamda çalışmayı tercih eden Seyahat engeli bulunmayan ve satış aktiviteleri için sahada (ofis dışında) görev alabilecek İletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, zaman yönetiminde başarılı olan Satış etkinlikleri konusunda kendine güvenen, dinamik, aktif ve hızlı Dış görünümüne özen gösteren

İŞ TANIMI

Sorumlu olduğu bölgelerde bankanın kredi kartı ürünlerinin satış ve tanıtım çalışmalarını yapmak.

YAPI VE KREDİ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ ÇALIŞAN ADAYI AYDINLATMA METNİ

a) Veri Sorumlusu ve Temsilcisi Kişisel verileriniz, veri sorumlusu olarak Yapı ve Kredi Bankası Anonim Şirketi (“Banka”) tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca aşağıda açıklanan kapsamda işlenebilecektir.b)

b)Kişisel Verilerin Hangi Amaçla İşleneceği

Toplanan kişisel verileriniz, Bankamızın insan kaynakları politikalarının ve süreçlerinin planlanması ve yürütülmesi, Banka’nın ticari ve/veya iş stratejilerinin planlanması ve/veya icrası ve Bankamız ve Bankamızla iş ilişkisi içerisinde olan kişilerin hukuki veya teknik güvenliği ile iş sürekliliğinin temini amaçlarıyla Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları dahilinde işlenecektir. Kişisel verilerinizin Bankamız tarafından işlenme amaçları konusunda detaylı bilgilere, yapikredi.com.tr internet adresinden kamuoyu ile paylaşılmış olan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’ndan (“Politika”) ulaşabilirsiniz.

c) İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçla Aktarılabileceği Toplanan kişisel verileriniz, yukarıda belirtilen amaçlar kapsamında yurt içinde veya yurt dışında bulunan hissedarlarımıza, iştiraklerimize, kanunen yetkili kamu/özel kurum ve kuruluşlarına, iş ortaklarımıza ve tedarikçilerimize Kanun’da öngörülen temel ilkelere uygun olarak ve Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları dahilinde aktarılabilecektir.

ç) Kişisel Veri Toplamanın Yöntemi ve Hukuki Sebebi Kişisel verileriniz Bankamız tarafından matbu formlar, kariyer internet sitemiz ve diğer kariyer siteleri, insan kaynakları danışmanlık şirketleri, Bankamız veya diğer kurumlar tarafından düzenlenen kariyer günleri ve şirket tanıtım etkinlikleri kanallarıyla (yöntemleriyle) elektronik ve/veya fiziki ortamlardan toplanabilecektir. Toplanan kişisel verileriniz, Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen sözleşmenin kurulması veya ifası ve meşru menfaat, bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması, veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğü, kişisel veri işleme şartlarına ve bulunması halinde açık rızanıza dayanılarak toplanabilmektedir.

d) Kişisel Veri Sahibinin Kanun’un 11. Maddesinde Sayılan Hakları Kişisel veri sahipleri olarak, haklarınıza ilişkin taleplerinizi yazılı veya Kanun’da öngörülen diğer yöntemler ile Bankamıza iletebilirsiniz. Talebinizin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz (30) gün içinde başvurularınız ücretsiz olarak sonuçlandıracaktır. Ancak, işlemin ayrıca bir maliyeti gerektirmesi halinde, Banka tarafından Kişisel Verileri Koruma Kurulunca belirlenen tarifedeki ücret alınacaktır. Bu kapsamda kişisel veri sahipleri:

Kişisel verilerinin işlenip işlenmediğini öğrenme,

Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,

Kişisel verilerinin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,

Kişisel verilerinin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerinin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,

Kanun ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde kişisel verilerinin silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda ve kişisel verilerinin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde yapılan işlemlerin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,

İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,

Kişisel verilerinin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması halinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir

Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı

Genel Nitelikler ve İş Tanımı

 • Yeni mezun veya 1 yıla kadar deneyimli
 • Diksiyonu düzgün
 • Telefonda iletişim yeteneği güçlü
 • Sözel ifade becerisine ve ikna yeteneğine sahip
 • Satışa yatkın, telefonla satış yapabilecek
 • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Samsun’da ikamet eden ve/veya ikamet edebilecek

Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Yeni mezun veya 1 yıla kadar deneyimli
 • Diksiyonu düzgün
 • Telefonda iletişim yeteneği güçlü
 • Sözel ifade becerisine ve ikna yeteneğine sahip
 • Satışa yatkın, telefonla satış yapabilecek
 • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

İŞ TANIMI

Gebze Müşteri İletişim Merkezimiz’de çalışacak; telefon bankacılığı aracılığıyla müşterilerimizin kredi kartı ve bankacılık işlemleri ile ilgili talep ve şikayetlerini karşılayabilecek, belirlenen hedefler dahilinde bankacılık ürünlerinin satılması ve müşteri işlemlerinin takibini gerçekleştirebilecek yeni mezun çalışma arkadaşları arıyoruz.

Yapı Kredi Mekanik Teknisyeni Alımı

Genel Nitelikler ve İş Tanımı

Yapı ve Kredi Bankası“nın Bankacılık Üssü Teknik Bina Yönetiminde görevlendirilmek üzere “Mekanik Teknisyeni” aramaktayız.

 1. MYO İlgili Bölümlerinden Mezun,
 2. Konusunda deneyimli,
 3. Esnek ve uyumlu,
 4. Vardiyalı çalışabilecek,
 5. Stratejik düşünebilen, problem çözme, planlama yeteneği gelişmiş,
 6. İnsiyatif alabilen, bireysel motivasyonu yüksek,
 7. Sonuç odaklı ve proaktif,
 8. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
 9. 30 yaşını aşmamış,
 10. Tercihen İşletme teknisyenliği yapmış.

İŞ TANIMI

 • Bankacılık Üssü Teknik Bina elektrik işletmesinde bakım, onarım işlerinin yapılması,
 • Yeni projelerin ekipmanlarının devreye alınması,
 • Vardiyalı olarak işletme çalışmasında yer almak,
 • Mekanik ile igili cihazların (Soğutma, iklimlendirme, ısıtma, Fancoil, tesiat, vb.)  makine ve tesisatın periyodik bakımlarını gerçekleştirmek,
 • Tesis içerisindeki taşınmalardaki mekanik altyapısında çalışmak.

Yapı Kredi Gelişim ve Planlama Stajyeri Alımı 

Genel Nitelikler ve İş Tanımı

Yapı Kredi Bankası Gelişim ve Planlama departmanında Stajyer pozisyonu için, Yapı Kredi Bankacılık Üssü ’nde görev yapacak bir ekip arkadaşına ihtiyacımız bulunmaktadır.

Haftanın en az 3 günü katılım sağlayabilecek,

Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi (BÖTE) vb. üniversite bölümlerinde okuyan,

Lisans veya Yüksek Lisans ’ta eğitimine devam eden,

PL-SQL sorgulama diline hakim,

Müşteri İletişim Merkezi inbound&outbound operasyon yönetimini sağlamak,Lokasyonlar arası envanter değişiklik ve yönetimi (PC, monitör, cisco vs.) saglamak

Yapı Kredi müşterilerinin Yapi Kredi ürün ve hizmetlerine, Müşteri İletişim Merkezi kanalları aracılığı ile erişmelerini sağlamak.

Yapı Kredi Kart Müşteri Kazanım Uzmanı Alımı

Genel Nitelikler ve İş Tanımı

Bankamız Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere Kart Müşteri Kazanım Uzmanıarayışımız vardır;

– 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme, İstatistik, Matematik vb. bölümlerinden mezun

– Benzer bir alanda en çok 2-3 yıl tecrübeli

– MS Office programlarına hakim

– Tercihen SQL bilen

– İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip

– Müşteri odaklı düşünebilen

– Proaktif çalışma yeteneği gelişmiş

– Analitik, stratejik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip

– Planlama, organizasyon ve raporlama yeteneği gelişmiş

– Bireysel motivasyonu yüksek

– Etkili iletişim becerilerine sahip

– Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış

İŞ TANIMI

Üye işyeri portföyünün büyütülmesi, aktiflik ve karlılığının arttırılması için yürütülen pazarlama aksiyonları kapsamında hedef kitle, maliyet ve geri dönüş ölçümleme çalışmalarının yapılması, ilgili yönetimlerle birlikte portföyün sağlıklı bir şekilde yönetilmesi için gerekli süreçlerin tasarlanması ve hayata geçirilmesi

IT ile yürütülen ilgili üye işyeri uzman sistem geliştirmeleri ile datawarehouse tarafında yürütülen veri zenginleştirme, raporlama, modelleme, segmentasyon ve datamining gibi analitik projelerin hayata geçirilmesi

İç ve dış müşterilere yönelik raporlama altyapılarının kurulması, geliştirilmesi ve bakımı için gerekli projelerinin planlanması ve hayata geçirilmesi, bu süreçte ilgili diğer Pazarlama, Satış ve IT ekipleri arasında koordinasyonun sağlanması

Perakende Bankacılık üst yönetimine ve yönetim altındaki ilgili ekiplere Üye işyeri portföyünün performansını takip amaçlı analitik destek verilmesi

Yapı Kredi iş ilanları başvuru sayfası için aşağıdaki linki arama çubuğuna yapıştırarak ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilanlari?newProfile=1/#&fpi=12166&hc=T

Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar