MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) Personel Alımı 2022 – Başvuru Formu ve Şartları

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu erkek/kadın üç (3) farklı kadroda toplamda otuz (30) sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) Personel Alımı 2022 – Başvuru Formu ve Şartları

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu erkek/kadın sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Isparta Uygulamalı Bilimleri Üniversitesi (ISUBÜ) kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu üç (3) farklı kadroda toplamda otuz (30) sözleşmeli personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) personel alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, kadro dağılımı, başvuru için gerekli belgeler, başvuru formu ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında tüm detayları ile yer almaktadır.

ISUBÜ Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapacak?

Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Isparta Uygulamalı Bilimleri Üniversitesi (ISUBÜ) kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu üç (3) farklı kadroda toplamda otuz (30) sözleşmeli personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

  • Büro Personeli (3 Kişi)
  • Destek Personeli (12 Kişi)
  • Koruma ve Güvenlik Görevlisi (15 Kişi)

Başvuru Şartları Neler?

ISUBÜ personel alımı için başvuru yapacak adaylarda genel ve özel başvuru şartları aranmaktadır.

  • Başvuracak adayların yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olması.
  •  Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması.
  • Adayların başvurduğu unvan niteliğine göre, 6 Eylül 2020, 25 Ekim 2020 ve 22 Kasım 2020 tarihlerinde yapılmış olan Kamu Personel Seçme Sınavlarından (2020-KPSS Lisans, 2020-KPSS Önlisans ve 2020-KPSS Ortaöğretim) birine girmiş ve bu sınavların en az birinden ilgili KPSS puanını almış olmaları gerekir. Yerleştirme işlemlerinde ortaöğretim mezunları için KPSSP94, önlisans mezunları için KPSSP93 ve lisans mezunları için KPSSP3 puanı kullanılacaktır.
  • Başvuracak adayların “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın Yeniden İşe Alınma başlıklı Ek 1 inci Maddesinin b fıkrasına eklenen “Sözleşmeli personelin, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmesinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içinde sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kamu kurum ve kuruluşlarının sözleşmeli personel pozisyonlarında yeniden istihdam edilemez.” hükmü gereğince başvuramazlar. Bu hükme aykırı durumu tespit edilenler atanmaya hak kazansalar dahi atamaları yapılmayacaktır.(Sözleşme imzalama aşamasında ilgili belgenin ibrazı istenecektir.)
  • Adayların, diploma veya geçici mezuniyet belgeleri ile tercih edecekleri kadro ve pozisyonların karşısındaki başvuru şartları arasında yer alan; özel güvenlik görevlisi kimlik kartı, sürücü belgesi, sertifika vb. diğer belgelere, tercih işlemlerinin son günü itibarıyla sahip olmaları gerekmektedir.
  • Adaylar hakkında yaptırılacak arşiv araştırmasının olumlu sonuçlanması.
  • Kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamaz.
ISUBÜ Personel Alımı 2022
ISUBÜ Personel Alımı 2022
ISUBÜ Personel Alımı 2022
ISUBÜ Personel Alımı 2022

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

ISUBÜ Personel Alımı 2022

ISUBÜ Personel Alımı Başvuru Sayfası

ISUBÜ personel alımı için yukarıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların 10/01/2022 – 24/01/2022 tarihleri arasında Üniversitenin https://ik.isparta.edu.tr web sayfasından çevrimiçi (online) şekilde başvurularını yapmaları gerekmektedir. Şahsen veya posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Adaylar Üniversitemiz https://ik.isparta.edu.tr adresine e-devlet şifreleri ile giriş yaptıktan sonra Sözleşmeli Personel Alımı İlanı için başvuru işlemlerini başlatacaktır.

Adaylar başvurmak istediği ilanı seçip ve varsa istenen belgeleri (istenen unvanlar için deneyim belgesi, sertifika, kullanım belgesi vb.) ilgili alanlara yükleyip “Başvuru Yap” butonuna tıkladığında online başvurularını tamamlamış olacaklardır. Adaylar sadece bir kadro ilanına başvuru yapabilecektir. Birden fazla ilana başvuru yapanların tespiti durumunda adayların tüm başvuruları kabul edilmeyecektir.

DİĞER TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.