PTT PAL Kadrolu Özel Güvenlik Alımı Başvuru Formu

PTT PAL Kadrolu Özel Güvenlik Alımı  Başvuru Formu
16.06.2020
284
A+
A-

PTT kendi bünyesinde çok sayıda kadrolu özel güvenlik alımı için kendi resim sitesi üzerinden başvuruları kabul etmeye başlamıştır. Ülkemiz genelinde binlerce özel güvenlik görevlisi tarafından uzun zamandır beklenen PTT özel güvenlik alımı başvuru formu geçtiğimiz günlerde erişme açıldı. PTT özel güvenlik alımı için Türkiye genelinde başvurular kabul edilmektedir. PTT özel güvenlik alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları neler? PTT özel güvenlik alımı için başvuru formunu için istenilen bilgiler ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

         PTT Özel Güvenlik Alımı 

PTT 2018 yılında PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş., 1840 yılından bu yana  yaygın hizmet ağı ile  yurt sathında hizmet veren PTT A.Ş.’nin  % 100 iştiraki ile  % 100 yerli ve milli olarak değerli eşya ve mal nakili amacıyla kurulmuştur. PTT PAL resmi sitesi üzerinden özel güvenlik, operasyon görevlisi ve genel başvuru olmak üzere 3 farklı kadroda personel alımı için başvuruları kabul etmektedir. PTT bünyesinde personel ihtiyacı doğması durumunda başvuru formu dolduran aylar arasında uygun bulunan kişilere dönüş yapılacaktır.

PTT Özel Güvenlik Alımı 2020 Başvuru Formu

PTT özel güvenlik alımı için kendi resim sitesi üzerinden yayınladığı başvurunu formunu sizden istenildiği şekilde eksiksiz ve doğru şekilde doldurmanız yeterli olacaktır. PTT özel güvenlik başvuru formunda sizlerden istenilen iş tecrübesi, referans ve almış olduğunuz kurs, seminer bilgilerini dikkatlice ve eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederiz. PTT özel güvenlik alımı 2020 başvuru formu için ulaşacağınız adres ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

1- PTT özel güvenlik alımı başvuru formu için öncelikle https://www.pttparalojistik.com.tr/is-basvuru-formu/ adresine tıklayınız.

PTT Özel Güvenlik Alımı 2020

2- Daha sonra açılan sayfanın en üst kısmında yer alan başvuracağınız iş kategorisini seçiniz bölümünden özel güvenlik bölümünü tıklayınız.

PTT Özel Güvenlik Alımı 2020

3- Bu işlemin ardından sizlerden ad, soyad, doğum tarihi, iş tecrübesi, sürücü belgesi, referans, doğum tarihi gibi bir çok özel bilgiler istenmektir.

PTT Özel Güvenlik Alımı 2020

4- Sizlerden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra son olarak başvuru formunun en alt kısmında yer alan aydınlatma metni ve açık beyan formunu okudum kabul ediyorum ve ben robot değilim bölümünü işaretledikten sonra gönder butonuna tıklayınız. Bu işlemlerin ardından PTT özel güvenlik alımı için başvuru formunuzu başarılı bir şekilde doldurmuş olacaksınız.

PTT Özel Güvenlik Alımı 2020

Başvuru Şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Kamu haklarından mahrum olmamak.
  • Başvuru yapacak adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli olmaması.
  • Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmak.
  • Görev yapmalarına engel teşkil edecek herhangi bir sağlık sorunun olmaması.
  • En az lise mezunu olmak.
  • Herhangi bir suçtan dolayı adli sicil kaydının bulunmaması.
  • 5188 sayılı özel güvenlik sertifikasına sahip olmak.
  • İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına uyum sağlamak.

PTT PAL HAKKINDA

PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş., 1840 yılından bu yana  yaygın hizmet ağı ile  yurt sathında hizmet veren PTT A.Ş.’nin  % 100 iştiraki ile  % 100 yerli ve milli olarak 2018 yılında kurulmuştur.

Aynı yıl Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ile “Konsinye Madeni Para Depoları Kuruluş ve Çalışma Esaslarına İlişkin Protokol” imzalanmış, TCMB adına madeni para tahsil/tediye, işleme, saklama ve dağıtım işlemleri yapılmaya başlanmıştır.

Şirketimiz kamu ve özel sektör için fiziki güvenlik hizmetleri vermekte; her türlü nakit, kıymetli evrak, değerli maden ve benzeri kıymetlerin güvenilir şekilde taşınması, işlenmesi, saklanması ve ATM işlemleri konusunda, bankacılık, kuyumculuk ve nakit sirkülasyonu yoğun firmalara  maliyetlerini düşürücü, profesyonel çözümler sunmaktadır.

PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş., TCMB çözüm ortaklığı ve PTT A.Ş. güvencesi ile ülke genelinde ulaşamayacağı nokta kalmayacak şekilde organizasyon ağını oluşturmaktadır.

2868 personeli ile faaliyet göstermekte olan PTT PAL A.Ş., büyüme sürecine paralel olarak personel sayısını da hızla arttırmaktadır.

YORUMLAR