enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) İşçi Alımı 2021 – Güncel İlan

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) İşçi Alımı 2021 – Güncel İlan

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda çok sayıda en az ilköğretim mezunu erkek/kadın daimi işçi alımı yapılacağını duyurdu. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanlarda SDÜ kendi bünyesinde istihdam etmek üzere iki farklı kadroda toplamda on sekiz (18) daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. SDÜ işçi alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru sayfası, kadro dağılımı ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

SDÜ Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapacak?

Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda SDÜ kendi bünyesinde istihdam etmek üzere on (10) beden işçisi, sekiz (8) özel güvenlik görevlisi olmak üzere toplamda on sekiz daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

SDÜ İşçi Alımı 2021

SDÜ İşçi Alımı 2021

Başvuru Şartları Neler?

SDÜ işçi alımı için başvuru yapacak adaylarda genel ve özel başvuru şartları aranmaktadır. 

Beden İşçisi Başvuru Şartları

 • En az ilkokul mezunu olmak.
 • İlan tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş ve 30 yaşım doldurmamış olmak.
 • Üniversitenin tüm yerleşkelerinde (Merkez ve İlçeler) iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya ve hafta sonları çalışmaya engel durumu olmamak.
 • Görevin yapılmasına engel olabilecek seviyede vücut ve akıl hastalığı ile ilgili engeli bulunmadığını (Ağır yük taşıma, kaldırma ve temizlik gibi işleri yapmasına engel kas ve iskelet sistemi bozukluğu olmamalı, astım gibi tozdan etkilenen bir hastalığı olmamalı, vücudun temizlik malzemelerine karşı hassasiyetine yönelik cilt hastalığı olmalı vb.) sağlık raporu ile belgelemek.
 • İlan tarihi itibariyle başvuruda bulunulan görev yerlerinde ikamet ediyor olmak. İşe başladıktan sonra da görev yerinin bulunduğu belediye sınırlan içerisinde ikamet etmeye devam edecek olmak.
 • Noter kurası sonucunda belirlenen kişiler parkur sınavına tabi tutulacaktır. Bu testi başarılı bir şekilde tamamlayanlar arasından parkuru tamamlama süresine göre sıralama yapılarak asıl ve yedek liste belirlenecektir.

DİĞER TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Özel Güvenlik Başvuru Şartları

 • En az lise veya dengi okul mezunu olmak.
 • İlan tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş ve 45 yaşını doldurmamış olmak.
 • Geçerli Özel Güvenlik Sertifikası ile kimlik kartına sahip olmak. (Kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması gerekmektedir.)
 • En az 170 cm boyunda olmak (Aile Hekimi raporu ile belgelendirilmelidir.)
 • Üniversitenin tüm yerleşkelerinde (Merkez ve İlçeler) iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde ve hafta sonları çalışmaya engel durumu olmamak.
 • Görevin yapılmasına engel olabilecek seviyede vücut ve akıl hastalığı ile ilgili engeli bulunmadığını sağlık raporu ile belgelemek.
 • En az bir yıl süre ile iş deneyimine (kamu ve özel iş yerlerinde) sahip olmak, bu deneyimini sigorta hizmet döküm belgesi ile belgelemesi gerekir.
 • İlan tarihi itibariyle başvuruda bulunulan görev yerlerinde ikamet ediyor olmak. İşe başladıktan sonra da görev yerinin bulunduğu belediye sınırları içerisinde ikamet etmeye devam edecek olmak.
 • Noter kurası sonucunda belirlenen kişiler parkur sınavına tabi tutulacaktır. Bu testi başarılı bir şekilde tamamlayanlar arasından parkuru tamamlama süresine göre sıralama yapılarak asıl ve yedek liste belirlenecektir.

DİĞER TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

SDÜ İşçi Alımı Başvuru Sayfası

SDÜ işçi alımı için yukarıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların 17/09/2021 – 21/09/2021 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.