enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Giresun İl Özel İdaresi İşçi Alımı 2021 – Güncel İlan

Giresun İl Özel İdaresi İşçi Alımı 2021 – Güncel İlan

Giresun İl Özel İdaresi kendi bünyesinde istihdam etmek en az ilköğretim mezunu farklı kadrolarda çok sayıda daimi işçi alımı yapılacağı duyuruldu. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda Giresun İl Özel İdaresi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere on üç farklı kadroda toplamda yirmi beş daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. Giresun İl Özel İdaresi işçi alımı için adaylarda aranan başvuru şartları, iş başvuru sayfası, kadro dağılımı ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Giresun İl Özel İdaresi Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapacak?

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda Giresun İl Özel İdaresi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere iki (2) motor ustası, iki (2) iş makinası mekanik ve hidrolik ustası, iki (2) ağır şase ustası, iki (2) iş makinası sürücü operatörü, bir (1) oto ve iş makinası elektrik ustası, iki (2) kaynak ustası, bir (1) torna ustası, dört (4) konkasör ustası, iki (2) hafif şase ustası, iki (2) greyder operatörü, bir (1) yükleyici operatörü, iki (2) beko loder kazıyıcı ve yükleyici operatörü, iki (2) ekskavatör operatörü olmak üzere toplamda yirmi beş (25) personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları Neler?

Giresun İl Özel İdaresi iş ilanları için başvuru yapacak adaylarda genel ve özel başvuru şartları aranmaktadır.

Torna Ustası Başvuru Şartları

  • Ustalık veya kalfalık belgelerine sahip olmak,
  • Kendi branşında en az 3 yıl iş deneyimi olmak ve resmi belge ile belgelemek. (Fiilen çalıştığına dair SGK hizmet dökümü belgesi ibraza edilecektir.)
  • En az B sınıfı sürücü ehliyetine sahip aktif olarak araç kullanıyor olmak,
  • Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmasına engel olacak bir hastalığın bulunmadığı, seyahat engeli olmaksızın arazi şartlarında çalışabilir olduğuna ilişkin tam teşekküllü resmi sağlık kurumlarından sağlık raporu olabilecek durumda olmak, (Sağlık raporu sözleşme döneminde istenecektir.)
  • Başvuru sahipleri Giresun il sınırları içinde ikamet ettiğine dair ikamet belgesi ibraz edecektir.
  • İlan tarihi itibari ile 35 yaşında gün almamış olmak.

Giresun İl Özel İdaresi İş Başvuru Formu

Giresun İl Özel İdaresi personel alımı için başvuru şartlarını taşıyan adayların 22/10/2021-28/10/2021 tarihleri arasında mesai saatleri içinde Yeniçağ mevkii merkez barça köyü-Giresun adresinde bulunan Giresun İl Özel İdaresi Bakım Onarım Atölyesindeki başvuru masasına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Başvuru masasına aşağıda belirtilen belgeler ile birlikte şahsen yapılacaktır. Posta veya diğer yollardan yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

DİĞER TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Giresun İl Özel İdaresi İşçi Alımı 2021
Giresun İl Özel İdaresi İşçi Alımı 2021
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.