MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

İŞKUR Engelli Memur ve işçi Alımı 2022 – Güncel İlanlar

İŞKUR Engelli Memur ve işçi Alımı 2022 – Güncel İlanlar

İŞKUR engelli memur ve işçi alımı için 2022 yılı itibariyle iş ilanları yayınlanmaya hız kesmeden devam ediyor. İŞKUR üzerinden birçok komu kurum ve kuruluşları ve özel sektör firmaları bünyesinde istidam edilmek üzere çok sayıda engelli memur ve işçi alımı için ilan yayınlamaktalar. İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlarda özel sektör bünyesinde istihdam edilmek üzere ilkokul, lise, lisans ve önlisans mezunu engelli işçi alımı için farklı kadrolarda 1600’ün üzerinde güncel ilan bulunmaktadır.

İŞKUR aracılığı ile 2022 yılı itibariyle birçok kamu kurum ve kuruluşları da engelli memur alımı için ilan yayınlamaya ve engelli istihdamına büyük destek vermektedir. İŞKUR üzerinden daimi olarak istihdam edilmek üzere Bakanlıklar, Üniversiteler, Valilikler, Belediyeler, Tersaneler, Hastaneler ve daha onlarda kamu kurum ve kuruluşları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere büro memuru, temizlik personeli, teknisyen gibi daha yüzlerce iş farklı kadroda engelli memur alımı yapılmaktadır.

Peki İŞKUR engelli memur ve işçi alımı 2022 ilanlarına başvuru nasıl yapılır? Başvuru şartları neler? Hangi İllerde kaç memur, işçi alımı yapılıyor? tüm bu soruların cevabı yazımızda.

İŞKUR 2020 Engelli Memur Alımı Yapan Kamu Kurum ve Kuruluşlar

Değerli okurlarımız bu yazımızda sizler için İŞKUR üzerinden yayınlanan engelli memur alımı ilanları hakkında bilgi vermek ve bu ilanlara nasıl başvuru yapacağınızı kaleme aldık. İŞKUR üzerinden 2022 yılı itibariyle özellikle üniversiteler bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda çok sayıda engelli memur alımı için ilan yayınlamışlardır. Önümüzdeki aylarda farklı kamu kurum ve kuruluşları tarafından yeni engelli memur alımı için ilan yayınlanmasını beklemekte ve takipteyiz. Bu yazımızı yayınlanan ilanlara göre sürekli güncel tutacağımızı ve her türlü gelişmeden haberdar edeceğimizi bilmenizi isteriz.

Peki İŞKUR engelli memur alımı 2022 ilanlarına başvuru nasıl yapılır?

  • Öncelikle https://www.iskur.gov.tr/ resmi sitesine giriş yapınız.
  • Daha sonra İş arayan bölümünden TC kimlimlik numaranız ve şifrenizi girerek sisteme giriş yapın.
  • Ardından açılan sayfada yer alan İş İlanları ölümüne tıklayınız.
  • Daha sonra kaşınıza aşağıdaki resimde belirttiğimiz yerleri sırasıyla seçin (iş veren bölümünü kamu olarak seçin) ve en son olarak ara butonuna tıklayınız.

                                    İŞKUR engelli memur alımı 2022

5- Bu işlemin arıdan karşınıza İŞKUR üzerinde yayınlanan tüm engelli memur alımı ilanlarına ulaşmış olacaksınız. Size kalan tek şey kendinize uygun işi bulup başvuru yapmak.

Örnektir; Bizim yaptığımız işlem sonucunda karşımıza çıkan İŞKUR 2020 engelli memur alımı ilanları sayfası

                                             İŞKUR engelli memur alımı 2022

İŞKUR Engelli İş İlanları 2022

İŞKUR 2020 yılı itibariyle istihdam seferberliğine hız kesmeden devam ediyor. Öyle ki İŞKUR üzerinde güncel 54.849 farklı pozisyonlarda iş ilanı bulunmaktadır. İŞKUR engelli işçi alımı içinde işveren ve işçi arasında bağ kurmaya ve taleplere karşılık vermeye devam ediyor. İŞKUR engelli iş ilanları 2020 yılı itibariyle oludukça önemli bir sayıya ulaşmıştır. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlara başvuru yapacak olan adaylarda mezuniyet derecesi yanı sıra başvuru yapacağı pozisyona göre bazı özel şartlarda aranmaktadır. Bizim yaptığımız İŞKUR engelli iş ilanları aramasında karşımıza çıkan sayfa ilan sayısı 115, engelli işçi talep eden firma sayısı ise 1600’ün üzerinde olduğunu gördük.

Peki İŞKUR 2022 iş ilanlarına başvuru nasıl yapılır?

  • Öncelikle https://www.iskur.gov.tr/ resmi sitesine giriş yapınız.
  • Daha sonra İş arayan bölümünden TC kimlimlik numaranız ve şifrenizi girerek sisteme giriş yapın.
  • Ardından açılan sayfada yer alan İş İlanları ölümüne tıklayınız.
  • Daha sonra kaşınıza aşağıdaki resimde belirttiğimiz yerleri sırasıyla seçin (iş veren bölümünü tümü ve özel olarak seçebilirsiniz) ve en son olarak ara butonuna tıklayınız.

İŞKUR Engelli İş İlanları 2022

Bu işlemin arıdan karşınıza İŞKUR üzerinde yayınlanan tüm engelli iş ilanları 2022 sayfasına ulaşmış olacaksınız. Size kalan tek şey kendinize uygun işi bulup başvuru yapmak.

Örnektir; Bizim yaptığımız işlem sonucunda karşımıza çıkan İŞKUR engelli iş ilanları 2022 sayfası

                     İŞKUR engelli iş ilanları 2022

Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar