İzmir İzenerji İşçi ve Personel Alımı 2020 – Güncel İlan

İzmir İzenerji İşçi ve Personel Alımı 2020 – Güncel İlan
28.04.2020
294
A+
A-

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi  İzmir İzenerji kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda çok sayıda işçi alımı yapılacağı duyuruldu. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda İzmir İzenerji kendi bünyesinde istihdam etmek üzere on beş (15) temizlik personeli, bir (1) bahçe bakım personeli, iki (2) biyosidal ürün uygulayıcı, iki (2) boyacı, sekiz (8) büro personeli, bir (1) elektrik teknisyeni, bir (1) evrak dağıtım personeli, bir (1) fizyoterapist, bir (1) hemşire, bir (1) inşaat teknikeri, bir (1) makine teknikeri, bir (1) ön muhasebe personeli, bir (1) psikolog, bir (1) sayaç okuma personeli, bir (1) sekreter, bir (1) sınıf annesi, bir (1) sosyolog, altı (6) şoför, bir (1) sağlık teknisyen yardımcısı olmak üzere  toplamda kırk yedi (47) daimi işçi  ve personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. İzenerji işçi ve personel alımı için adaylarda aranan başvuru şartları başvuru tarihi ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

İzmir İzenerji işçi alımı ilanlarına başvuru yapacak adayların en az ilkokul mezunu olma şartı yanı sıra başvuru yapılacak pozisyonlara göre adaylarda farklı şartlarda aranmaktadır. İzmir İzenerji işçi alımı için başvurular 25/06/2020 – 27/06/2020 tarihleri arasında www.izenerji.com.tr adresine yapılacaktır. Başvurular sadece internet adresi üzerinden CV bankasına online başvuru şeklinde kabul edilecektir. Başvuru sahiplerinin başvuru yapılmak istenen pozisyonu belirtmesi gerekmektedir.

Başvuru Adresi

İzmir İzenerji işçi alımı www.iznerji.com.tr internet adresi üzerinden CV bankasından online başvuru şeklinde kabul edilecektir. Başvuru sahiplerinin başvuru yapılmak istenen pozisyonu belirtmesi gerekmektedir.

İzenerji İşçi Alımı

İzenerji İşçi Alımı

İzenerji İşçi Alımı

İzenerji İşçi Alımı

Başvuru Şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Askerliğini yapmış olmak,
  • En az ilkokul mezunu olmak,
  • Adli sicil kaydı bulunmaması,
  • Herhangi bir sağlık sorunun olmaması,
  • Operatörlük için gerekli belgelere sahip olmak,
  • Gerekli ehliyet, pisikoteknik değerlendirilme belgesine sahip olmak,
  • Diksiyonu düzgün prezantabl olmak.

 

YORUMLAR