Safranbolu Belediyesi Memur, Personel Alımı 2021- Başvuru Sayfası ve Şartları

Safranbolu Belediyesi Memur, Personel Alımı 2021- Başvuru Sayfası ve Şartları
24.03.2021
18
A+
A-

Safranbolu Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda memur, personel alımı yapılacağını duyurdu. Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Safranbolu Belediyesi bünyesinde istihdam etmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye İtfaiye Yönetmeliği ve Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla dört (4) zabıta memuru, dört (4) itfaiye eri olmak üzere toplamda sekiz (8) memur alımı yapılacağına yer verilmiştir. Ayrıca Safranbolu Belediyesi memurpersonel ve işçi alımı ilanları sitemizin üzerinden güncel olarak yayınlanmaktadır.

Safranbolu Belediyesi Personel Alımı

Güncel Memur Alımı İlanları

Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Safranbolu Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere önlisans mezunu dört (4) itfaiye eri, lisans mezunu dört (4) zabıta olmak üzere toplamda sekiz (8) memur alımı yapılacağına yer verilmiştir. Başvuru Yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihi ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Personel Alımı 2021 İlanları

Safranbolu Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere her yıl farklı kadrolarda en az ilkokul mezunu çok sayıda daimi personel alımı yapmaktadır. Geçtiğimiz günlerde İŞKUR kamu ilanları resmi sitesi üzerinden yayınladığı ilanlarda farklı meslek dallarında çok sayıda personel alımı gerçekleştirdi. Bizde sitemiz üzerinden yayınlanan güncel Lüleburgaz Belediyesi ilanlarını yayınlamaktayız. Safranbolu Belediyesi güncel personel alımı ve iş ilanlarını ilanlarını yazımızın en sonunda yer alan ücretsiz uygulamamızı indirerek takip edebilirsiniz.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılıyor?

 • Ziraat teknikeri
 • Tesis Sorumlusu
 • Özel Güvenlik Görevlisi
 • Harita ve Kadastro Teknikeri
 • Zabıta
 • İtfaiye Eri
 • Tahsildar

2021 İşçi Alımı İlanları

Safranbolu Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere her yıl farklı kadrolarda en az ilkokul mezunu çok sayıda vasıflı, vasıfsız daimi işçi alımı yapmaktadır. Geçtiğimiz günlerde İŞKUR kamu ilanları resmi sitesi üzerinden yayınladığı ilanlarda farklı kadrolarda çok sayıda daimi ve geçici işçi alımı gerçekleştirdi. Bizde sitemiz üzerinden yayınlanan güncel Safranbolu Belediyesi ilanlarını yayınlamaktayız. Safranbolu Belediyesi güncel işçi ve iş ilanlarını ilanlarını yazımızın en sonunda yer alan ücretsiz uygulamamızı indirerek takip edebilirsiniz.

Hangi Kadrolarda İşçi Alımı Yapılıyor?

 • Temizlik Personeli
 • Şoför
 • Operatör
 • Bahçıvan
 • Kaldırım Ustası
 • Beden İşçisi
 • Çöp Toplama İşçisi
 • İlaçlama İşçisi
 • Hayvan Bakım İşçisi

Başvuru Adresi ve Tarihi

Lüleburgaz Belediyesi memur, personel alımı için başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvuru belgeleri ile birlikte 26.04.202130.04.2021 tarihleri arasında saat 17.00’ye kadar (mesai günlerinde saat 09:00-17:00 arasında) Yeni Mahalle Sadri Artunç Caddesi Belediye İş Merkezi Kat:6 Safranbolu Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen başvurularını yapmaları gerekmektedir. Adaylar başvurularını belirtilen adrese başvurular şahsen yapılacak olup, posta veya diğer şekillerle yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları Neler?

Safranbolu Belediyesi tarafından yayınlanan ilanda boş zabıta memuru ve itfaiye eri kadrolarına atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

a) Türk vatandaşı olmak.

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

c) Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

ç) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

d) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

e) İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Özel Başvuru Şartları

a) İlan edilen İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru kadro unvanları için,mezun olunan okul itibarıyla öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2020 yılı Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak kadro unvanlarının karşısındaki puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

b) Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

c) 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen genel şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliği’nin 13/A maddesi ve Belediye İtfaiye Yönetmeliği’nin 15/A maddesindeki özel şartlara göre, zabıta memuru ve itfaiye eri kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması. (Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.)

ç) Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

d) İtfaiye eri kadrosu için sağlık açısından kapalı mekân, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmak.

e) 13.10.1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen tablonun nitelik kısmında belirtilen en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

f) Yabancı Dil şartı aranan kadro unvanları için YDS İngilizce sınavından en az (C) düzeyinde puan almış olmak.

DİĞER TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.