MemurİşçiPersonelKamuMaaşMaaşlarıPersonel Alımı

Ziraat Katılım Personel Alımı 2022 – Başvuru Formu ve Şartları

Ziraat Katılım Personel Alımı 2022 – Başvuru Formu ve Şartları
A+
A-

Ziraat Katılım Bakası Genel Müdürlük ve farklı şubeleri bünyesinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda Ziraat Katılım Bakası kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kendi bünyesinde istihdam etmek üzere erkek/kadın toplamda iki (2) farklı alanda toplamda seksen (80) personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Ziraat Katılım Bakası memur, personel alımı için başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, kadro dağılımı, başvuru formu, sınav tarihi, sınav konuları ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Ziraat Katılım Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapacak?

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda Ziraat Katılım Bankası kendi bünyesinde istihdam etmek üzere Uzman Yardımcısı kadrosunda toplamda seksen (80) erkek/kadın personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Diğer Kamu Bankları Personel Alımı İlanları

Başvuru Şartları Neler?

Ziraat Katılım Bakası personel alımı için başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşımaları gerkmektedir.

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • 2. 01.01.1992 ve sonrası doğumlu olmak,
 • Üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak ya da işe başlama sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olmak.
 • Erkek adaylar için işe alım tarihi itibariyle askerlik görevini tamamlamış veya erteletmiş olmak ya da askerlik yükümlülüğünden muaf tutulmuş olmak.

Ziraat Katılım Bankası Sınav Tarihi ve Adresi

Ziraat Katılım Bankası personel alımı için başvuru yapan adaylar tercih ettikleri sınav merkezine sınava girebileceklerdir. Başvurusu kabul edilen adaylar sınav yeri ve saatini bildiren “Sınav Giriş Belgesi”ni 14 Şubat 2021  Pazartesi gününden itibaren Anadolu Üniversitesi’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet  sitesinden T.C. kimlik numaralarını girerek alabileceklerdir.

Ziraat Katılım Personel Alımı 2022

Ziraat Katılım Başvuru Formu

Ziraat Katılım Bankası personel alımı için yukarıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların 04 Ocak 2022 – 21 Ocak 2022 Cuma günü saat 23.59’a kadar Anadolu Üniversitesi’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet sitesine üye olarak başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Ziraat Katılım Hangi İllerde Personel Alımı Yapacak? (Genel Bilgiler)

 • Sınav süreci yazılı ve mülakat olmak üzere iki aşamadan oluşmaktadır.
 • Adaylar başvuru sırasında mezuniyetlerine göre İdari Alan veya Mühendislik Alanı tercihi yapacaklardır.
 • İdari Alan’dan sınava girecek olanlar için çalışma illeri; Ankara, Bursa, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli  olup adaylar tek bir çalışma ili tercihinde bulunabileceklerdir.
 • Tüm mühendislik fakültesi ve/veya bölümlerinden mezun adaylar, bölüm ayrımı olmaksızın mühendislik  alanından sınava girecektir.
 • Mühendislik alanından sınava girecekler için çalışma ili İstanbul’dur.
 • Yazılı sınav Anadolu Üniversitesi tarafından 2 merkezde (Ankara ve İstanbul) 20 Şubat 2022 Pazar günü  saat 10.00’da tek bir oturumda gerçekleştirilecektir.
 • Üniversite, gerekli hallerde adayların sınava gireceği yerleri önceden duyurmak kaydı ile değiştirebilecektir.
 • Mülakat süreci Ziraat Katılım Bankası tarafından yürütülecektir.

DİĞER TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Bu gönderiye oy verin!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.