Güngören Belediyesi Personel Alımı 2021 – Başvuru Sayfası ve Şartları

Güngören Belediyesi Personel Alımı 2021 – Başvuru Sayfası ve Şartları
02.04.2021
45
A+
A-

İstanbul Güngören Belediyesi iştirak şirketi GÜNBEL kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda çok sayıda personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Güngören Belediyesi iştirak şirketi bünyesinde istihdam etmek üzere 3 farklı kadroda dokuz (9) daimi işçi ve personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. Başvuru tarihi, başvuru adresi ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Önemli Not: Güngören Belediyesi her yıl belli dönemlerde ihtiyaç duyulan kadrolarda işçi ve personel alımı gerçekleştirmektedir. Güncel iş ilanlarını takip etmek için yazının en sonunda yer alan uygulamamızı ücretsiz indirebilirsiniz.

Diğer İlgili İlanlar

Güngören Belediyesi Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapacak?

İŞKUR kamu ilanları resmi sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Güngören Belediyesi iştirak şirketi GÜNBEL kendi bünyesinde istihdam etmek üzere bir (1) çöp kamyonu şoförü, beş (5) temizlik personeli, üç (3) çöpçü olmak üzere toplamda dokuz (9) daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. Başvuru sayfası ve tarihi yazımızın devamında yer almaktadır.

Başvuru Sayfası ve Tarihi

Güngören Belediyesi personel alımı için adaylar 16/04/2021 – 18/04/2021 tarihleri arasında insankaynaklari@gunbel.com.tr adresine cv göndererek başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurular neticesinde uygun görülen adaylara dönüş yapılacaktır.

Güngören Belediyesi Personel Alımı 2021
Güngören Belediyesi Personel Alımı 2021

Güngören İş İlanları

Güngören ilçe sınırları içinde hizmet vermekte olan onlarca kurumsal firma kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda yüzlerce personel alımı için İŞKUR üzerinden iş ilanları yayınlamıştır. Sizde güncel iş ilanlarını sitemiz üzerinden veya İŞKUR üzerinden takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.