enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İzmir Bornova Belediyesi İşçi Alımı 2021 -Güncel İlan

İzmir Bornova Belediyesi İşçi Alımı 2021 -Güncel İlan

İzmir Bornova Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere çok sayıda daimi işçi alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR kamu ilanları sayfası üzerinden yayınlanan ilanda Bornova Belediyesi bina ve tesisleri bünyesinde görevlendirmek üzere otuz (30) daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. Bornova Belediyesi personel alımı başvuru adresi, başvuru şartları ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları Neler?

Başvuru Şartları

  • Tercihen en az lise mezunu olmak.
  • Erkek adayların askerliğini yapmış olması.
  • D veya E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.
  • Varsa meslekleri ile ilgili ustalık belgesi.
  • Görevini yapmasına engel sağlık sorunun olmaması.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Fotoğraflı özgeçmiş (CV)

Diğer İlgili İlanlar 

Bornova Belediyesi İş Başvuru Adresi

Bornova Belediyesi daimi işçi alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların 06/05/2021 – 16/05/2021 tarihleri arasında bilgi@borbel.com.tr adresine detaylı ve fotoğraflı CV ile başvuru yapmaları istenmektedir. Başvurular incelendikten sonra uygun görülen adaylar görüşme için davet edilecektir. Bornova Belediyesi işçi alımı için adaylarda aranan başvuru şartları ve başvuru için istenilen belgeler yazımızın devamında yer almaktadır.

İzmir Bornova Belediyesi İşçi Alımı 2021

Yorumlar

  1. Naimcan hamitoğulları dedi ki:

    Belediye başkanım kamu daimi bir iş istiyorum silahlı guvenlik sertifika m mevcut b sinif ehliyetim var iklimlendirme mezunuyum temizlik ne iş olursa yaparım yardımcı olun ne olur